Перейти на мобільну версію сайту


23.03.2018

ТВОРЧЕ СПІЛКУВАННЯ ХУДОЖНИКІВ

юляНещодавно в київському Будинку художника відбулася виставка творчих робіт художників зі всієї України «Кольори душі», яку підготувала громадська організація «Барви життя» за підтримки Латвійського посольства в Україні, з метою популяризації українського мистецтва. 

18 робіт українських художників були відібрані для виставки в посольстві Латвійської Республіки, присвяченій 100-річчю незалежності цієї затишної Прибалтійської країни. У результаті зустрічі вийшло унікальне культурне середовище, яке сприяє взаємопроникненню двох культур – Латвії та України. Тим паче, що в нас багато спільного: і тема моря, і тема барвистої палітри природних фарб. Про це під час спілкування наголосив надзвичайний та уповноважений посол Латвійської республіки Юріс Пойканс.

У виставці взяла участь і кам’янецька художниця, методист районного Будинку школяра Юлія Степанюк, яка є постійною учасницею художніх виставок ГО «Барви життя». Під час прийому художників у посольстві Латвійської республіки Юлія Анатоліївна презентувала послу одну зі своїх картин – «Домський собор у Ризі», написану протягом подорожі Балтійськими країнами, яку художниця виграла на одній із попередніх виставок.

Партнер виставки, компанія «TravelSim», нагородила в посольстві трьох художників, картини яких визнали найкращими, серед них і Юлію Степанюк.

У результаті такої культурної синергії відбулося захоплююче спілкування художників і дипломатів на майданчику Латвійського Посольства. 

Теги: виставка "Кольори душі"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.