Перейти на мобільну версію сайту


07.02.2014

ЦЬОГО РОКУ ПОЛЮВАЛИ НА ЛИСИЦЬ

26 січня в країні завершилося полювання на хутрового звіра, парнокопитних та птицю. Упродовж останніх чотирьох років мисливці Кам’янеччини та Чемеровеччини через заборону полювання на території Національного природного парку, відповідно до законодавства, позбавлені можливості займатися улюбленою справою наповну. Проте в цьогорічний сезон полювання вони без діла не сиділи.
Більше 250 мисливців зголосилися на добровільне врегулювання чисельності хижих звірів, зокрема мисливці.jpgлисиць.
Як розповів нам мисливствознавець ДП «Кам’янець-Подільський лісгосп» Володимир Коробчук, кам’янецькі любителі полювання отримали від департаменту екології та природних ресурсів ОДА 19 дозволів на відстріл
хижаків, а чемеровецькі - 9.
Упродовж сезону кам’янецькі мисливці застрілили понад 300 лисиць, а чемеровецькі - 150. На дослідження було направлено 58 хижаків на виявлення в них сказу, лише в двох випадках хворобу було діагностовано. Цих лисиць підстрілили в районі Калинівського ставка та урочища Печера (с.Китайгород).
У цьогорічному полюванні брали участь і відомі кам’янчани, зокрема, колишній заступник міського голови, депутат райради Василь Строяновський, сільські голови Руслан Рябий, Руслан Нестеров, Василь Мацьков, лікарі лікарі Віктор Крайнік та Володимир Собко та багато інших.
Як завжди, чоловіки отримали величезне задоволення від полювання та відпочинку на свіжому повітрі.
мисливці-1.jpgЩойно з угідь пішли мисливці, як настала благодатна пора для браконьєрів, які винищують зайця, куницю, лисицю, козулю та кабана. Навіть важко уявити, скільки буде знищено живності, якщо за час проведення відстрілу хижаків мисливці знешкодили близько 400 пасток для тварин!
Бували випадки, що на відстані, довжиною в кілометр, знаходили від 35 до 40 петель. Володимир Миколайович з цього приводу каже, що петлі були зроблені з різних матеріалів та призначалися для різних звірів. У таку пастку цілком ймовірно могли потрапити як кабани, так і козулі.
Браконьєри не оминали ні території національного природного парку «Подільські Товтри», ні держлісгоспу, ні КП «Надра Кам’янеччини».
І коли одні нищать природу, інші намагаються хоч якось підтримувати диких тварин у зимовий період. Із настанням сильних морозів мисливці наповнювали годівниці пахучим сіном, гілячковими віниками, сіллю, аби лісові мешканці мали чим поживитися. Також працівники лісової охорони проводять моніторинг угідь для виявлення трупів диких тварин. Подейкують, що в такий спосіб вони намагаються припантрувати африканську чуму, яка вже пробралася на схід України.

Теги: мисливський сезон, УТМР

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.