Перейти на мобільну версію сайту


15.01.2016

ТРИ ЦАРІ ТА РЕКОРДНИЙ ВЕРТЕП

Новорічні свята в Кам’янці-Подільському пройшли досить вдало, а різдвяний вертеп узагалі претендує на всеукраїнський рекорд.

7 січня на площі Польський ринок поряд із головною ялинкою було велелюдно. Тут ставили виставу «Різдвяні пригоди Іоланти». Свято для кам’янчан і гостей міста організувала МГО «Наша спадщина», міська рада під колядкипатронатом мера Михайла Сімашкевича та за підтримки духовної ради міста.

Оповідка про дівчинку Іоланту – цареву дочку, яка познайомилась з історією народження Ісуса Христа, сімейні цінності та віру в чудеса глядачі сприйняли на «ура». Святковий настрій доповнили різдвяні колядки від молодіжного хору церкви «Вістка миру» та привітання від гостей свята – заступника міського голови Вадима Савчука та представників духовенства.

А вже 10 січня в місті пройшла традиційна щорічна хода Трьох царів. Процесія з вірян, пройшовши через усе місто, зупинилася біля храму Пресвятого Серця Ісуса, на подвір’ї якого встановлено величезний вертеп, що займає прощу 900 кв.м та претендує на всеукраїнський рекорд.

Організатор дійства — настоятель парафії отець Юрій Молевський. Як завжди, участь у ході взяв ординарій Кам’янець-Подільської дієцезії, єпископ Леон Дубравський. Разом із католиками дари маленькому Ісусу несли й православні. Учасники ходи йшли, переодягнені в костюми та коронах. Попереду їхали три царі. Перехожим роздавали паперові царські корони та слова колядок.

А вчора кам’янчани на вул.Соборна святкували міні-фестиваль «Подільська Маланка». Для дітей розваги почалися о 14:00, їм презентували ігрову програму «Щедрик, щедрик, щедрівочка». О 15:00 пройшло театралізоване дійство «Подільська Маланка». Завершилося свято концертною програмою під гаслом «Зимові візерунки».

Теги: вертеп, Різдво

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.