Перейти на мобільну версію сайту


05.01.2018

ТЕТЯНА ОЧЕРЕТЕНКО ПОЄДНАЛА КОРИСНЕ З ЦІКАВИМ

очеретенкоНапередодні Нового року головний лікар дитячої поліклініки, телеведуча місцевого телебачення програми «Здоров’я Вам бажаємо» Тетяна Очеретенко побувала на медичному форумі в Єгипетському місті Шарм-ель-Шейху, який проводила китайська компанія Доюань. Саме в Єгипті ці східні методики мають велику складову в профілактиці лікування. 

На зібранні була велика делегація з України. Усі посланці відвідали фабрику з виробництва рослинних олій. Екзотичні рослини вирощуються за спеціальними технологіях, при виготовлені лікарських засобів використовуються сучасні розробки.

– Пощастило провести час, поєднуючи корисне, цікаве і приємне, – розповідає Тетяна Юхимівна. – Країна чудова! Червоне море має синій сапфіровий колір, вода прозора і весь підводний світ перед очима: корали, риби різної форми і кольорів. Ногами ступати на корали не можна, тому що ростуть вони дуже повільно: 1 см у рік. Узбережжя буяє квітами, ароматами, залите сонцем, а ввечері сяє вогнями, як новорічна ялинка. Грудень, мабуть, найбільш комфортний місяць року в Єгипті, коли температура повітря та морської води становить 25оС. 

Неприємно вразив мене низький рівень життя людей в Єгипті. Працюючи в готелях, вони отримують 40$ максимум 100$, при цьому залишаються доброзичливими, усміхненими, всі володіють російською і англійською мовами. Мені хотілось кожному залишити хоча б «one dollar». При тому, що більшість готелів виглядають як Межигір’я, належать вони міністру туризму Єгипту.

Не дивлячись на кризу, населення Єгипту щороку збільшується на 1,5 млн осіб, при храмах працюють просвітні школи, які відвідують цілими сім’ями. 80% населення сповідують іслам, 20% – християнство.

очеретенко2Напередодні різдвяних свят вдалося побувати у святих місцях Ізраїлю – Єрусалимі, Вифлиємі, у храмі гробу Господнього, біля стіни Плачу, зануритися в річку Йордан і полежати на водах Мертвого моря. Дивно, але вода тебе виштовхує, яку би силу ти не докладав. Перетнути кордон Ізраїлю важко, дуже багато наших земляків їдуть туди, щоб нелегально залишитися на заробітки. Мінімальна зарплатня в Ізраїлі становить 1,5 тис. доларів.

Щоб відвідати всі цікаві історичні місця в Єгипті, одного тижня замало. Заслуговують на увагу заповідник Абу Галум, Кольоровий Каньон, Піраміди Гіза і Сфінкс, безумовно, столиця Єгипту – Каїр, де протікає одна з двох найдовших річок світу Ніл, головна артерія країни.

Дорогі друзі! Нехай у Новому році здійсняться всі ваші мрії!

І як завжди, здоров’я Вам бажаю!


Теги: Тетяна Очеретенко, медичний форум, Єгипет

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.