Перейти на мобільну версію сайту


24.01.2014

ТАТЬЯНА, МИЛАЯ ТАТЬЯНА...

Завтра всі, хто має знайомих Тетян, вітатимуть їх із Днем ангела. Цікаво, що жіночих свят існує чимало, проте найбільш популярним залишається Тетянин день. Можливо, тому, що він співпадає із Днем студента, чи, швидше за все, тому це свято таке відоме, що Тетяни напрочуд гостинні, привітні й завжди усміхнені.
Сьогодні ж відомі та успішні Тетяни нашого міста завітали на гостину до «Таблоїда».


- Я дуже люблю своє ім’я, - зізнається  помічник нардепа Тетяна Мельниченко. - Хоч батьки мене й мельниченко.JPGхотіли назвати інакше, та моя старша сестра Люда оголосила на весь двір, що в неї народилася сестричка Танюшка. І я їй за це дуже вдячна, адже тепер маю дві святкові дати - Тетянин день і День народження.
Обидві з них Тетяна Володимирівна святкує із розмахом, адже, як зізнається, дуже любить приймати в домі друзів. Та найбільше задоволення наша гостя отримує, коли з Києва до рідної домівки повертається донька Олена.
- Я завжди прислухаюся до порад своєї доні, особливо, що стосується моди, - каже Тетяна Володимирівна. - Ми із нею як подруги, можемо відриватися наповну! Узагалі, хочу, щоб наші діти були здоровими.
Де би не була, чм відпочивала, розумію, що вдома краще. Із задоволенням повертаюся до рідної домівки, де мене чекає улюблений кіт Амур.
очеретенко.JPGПо життю Тетяна Мельниченко йде із девізом: «Якщо хочеш, досягнеш, а якщо досягаєш, значить можеш!».
Ще одна відома Тетяна є не лише депутатом міськради, керівником медустанови, а й за сумісництвом нашою колегою.
- Коли жінок із шоу-бізнесу запитують, як вони досягли успіху, жодна з них не наважиться про це розповісти. Я не в шоу-бізнесі, тож це не про мене, - віджартовується головний лікар дитячої поліклініки Тетяна Очеретенко. - Думаю мій успіх криється саме в моєму імені. Хоч, зізнаюся, це праця, яка відбирає багато часу, напруги та вимагає швидкого життєвого темпу.
Як лікар зауважу: той, хто знає шлях до успіху, знає шлях до неврозу. Спокій і щасливо живе той, хто відмовився від перемог і поразок. Тож тим, хто хоче бути успішним, варто загартовуватися морально і фізично.
Про своє життєве кредо Тетяна Юхимівна каже, що людина вибирає девізом ту цитату, яка остафійчук.JPGнайбільше їй підходить.
- Кому погано й важко, варто пам’ятати, що життя - це питання часу. Жити легко дуже важко, все в наших руках, тому й опускати їх не можна. Особисто я сповідую частину американської мрії - жити довго і померти молодою, - каже моя співрозмовниця.
А от щодо відпочинку, то Тетяна Очеретенко проводить його із трирічною онучкою Анастасійкою.
- Я із захопленням спостерігаю за її емоціями, прислухаюся до кожного слова і радію. Кажуть, що мистецтво виховання - повернутися в дитинство, відчути і розділити емоції дитини. Я обожнюю онучку, й вона відповідає мені взаємністю.
- Емоційна, дієва, рішуча, імпульсивна, вперта, - саме так характеризує себе директор ЗОШ №6 лозінська.jpgТетяна Остафійчук. Що ж, з цією характеристикою неможливо не погодитись.
- З дитинства я була самостійною і відповідальною, - ділиться Тетяна Володимирівна, - і вважаю, що досягла успіху завдяки власним зусиллям. Усе, що планувала, все втілювала в життя. Не люблю заперечень, якщо прийняла рішення, то не відміняю його. А взагалі, вмію бути вдячною і не пам’ятаю зла.
До речі, Тетянин день для Тетяни Остафійчук особливий, адже саме в цей день народилася її донька, яку назвали Тетянкою.
Директору міського територіального центру соціального обслуговування «Довголіття» Тетяні Лозінській досягти успіху допомогла наполеглива праця.
- По життю дотримуюсь гарного правила - завжди роби добро, - DSC_0301.JPGкаже Тетяна Анатоліївна. - Переконана, що досягти успіху допомагають щирі, чесні та добрі стосунки із людьми. Щодо роботи, то тут керуюся таким постулатом: «Небеса нас підносять, щоб ми могли допомогти іншим».
Вільний час Тетяна Лозінська полюбляє проводити із домашнім улюбленцем - доберманом Реною. До речі, вона полюбляє зовсім не жіноче хобі - рибалити.
Головного бухгалтера ТОВ «Полімет» Тетяну Алексєєву знають як веселу, компанійську людину. Тетяна Миколаївна зізнається, що життєві негаразди краще переборювати посмішкою.
- Гарне почуття гумору часто рятує у різних ситуаціях, - каже моя співрозмовниця. - Що б не було, ти можеш сприймати це по-різному. Краще, звичайно, з посмішкою.
кориткіна.JPG- Секрет успіху - це, звичайно, наполеглива праця, вміння спілкуватися із людьми. Я не творча людина, - віджартовується, - мені краще слова закодувати в цифри. І хоч із цифрами простіше, та з людьми веселіше, а з рідними - надійніше.
Успішною і реалізованою в житті вважає себе наша колега, фотограф, головний редактор і власниця журналу «Фільварки» Тетяна Кориткіна.
- З юних років я займаюсь тільки тим, що мене цікавить, розвиває як особистість, захоплює, - каже вона. - Якщо будь-яка діяльність, робота чи стосунки стають для мене нецікавими, вивченими і емоційно виснажливими, я це залишаю, незважаючи на гроші, наслідки чи щось інше. Бо емоційний стан - це підгрунтя будь-якого успіху. Все взаємозв’язане: якщо ти радісний, щасливий, позитивно налаштований, тобі все вдається якнайкраще. То ж головний секрет - робіть те, що робить вас щасливими, і ви будете щасливими у всьому.

Теги: Тетяна Мельниченко, Тетяна Очеретенко, Тетяна Остафійчук, Тетяна Лозінська, Тетяна Алексєєва, Тетяна Кориткіна

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.