Перейти на мобільну версію сайту


01.06.2012

ТАТОМ СТАТИ НІКОЛИ НЕ ПІЗНО

Героїня відомого радянського фільму сказала: «У сорок років життя тільки починається». Коли люди переступають цей рубіж, вищезгадані слова й справді мають велике значення. Може статися так, що комусь у такому, а може й дещо старшому віці, наче сніг на голову, зваляться приємні батьківські клопоти.
Рік тому таке щастя випало Сергію Гжебовському, директору КП «Спецкомунтранс». У свій майже півстолітній ювілей він став... молодим татусем.
Щасливішого, аніж Сергій Миколайович чоловіка, я давно вже не зустрічала. Таке щастя може випромінювати хіба щоСергій Гжебовський закоханий...
- Чесно, я ніколи не сподівався, що в такому віці стану татом, - зізнається Сергій Гжебовський. – Я приїхав у Кам’янець з Києва цілком забезпеченою людиною. Протягом життя працював на скількох керуючих посадах і в таких серйозних структурах, що можна до кінця віку ні про що не турбуватися. Точно знав, що одружуватись вдруге не збираюся. Але...
Доля підготувала Сергію Миколайовичу зовсім інші перспективи. 14 квітня минулого року дружина Ірина подарувала йому донечку Вікторію. Тепер у Гжебовського троє дітей, двоє з яких уже дорослі.
- Цього року в нас ювілеї: дружині - 30, мені – 50, а Вікторії – рочок, - каже новоспечений татусь.
На запитання, чи відчувають молодята різницю у віці, все-таки у подружжя вона у 20 років, зізнається, що її просто немає. Дружина розуміє з півслова, а якщо часом і закрадеться у тиху сімейну гавань прохолодний вітерець, то його миттєво розганяє маленька доня.
Вікторія - дитина з характером, вся в батька, така ж вимоглива, вміє досягати свого.
Як дізнався «Таблоїд», 8 червня Сергій Гжебовський святкуватиме півстолітній ювілей і, за попередніми даними, прийматиме гостей у «Сіті-Блюз».

Теги: світське життя, Сергій Гжебовський

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.