Перейти на мобільну версію сайту


15.09.2017

ТАРНОРУДІ ПОЩАСТИЛО З ПРОМО

Цього тижня всіх поціновувачів літератури та майстерного слова збирає традиційний Форум видавців, що проходитиме у Львові 14-17 вересня. Під час однієї з найбільших читацьких подій року свій дебютний роман презентує кам’янчанка, журналіст та громадський діяч Лора Підгірна. 
Її «Пригоди Марка Шведа» досить швидко стали популярними, і ось уже на виході друга частина. Та на цьому плани письменниці не закінчуються. 

- Лоро, пригоди Марка Шведа продовжуються. Чи побачать читачі цьогоріч другу частинутарноруда роману?

- Можливо, й так. На все свій час. Наразі друга частина написана і здана в друк. Її назва «Пригоди Марка Шведа. Печатка святої Маргарити». Більша частина дії роману відбувається в Кам’янці-Подільському.
Також чекаю на вихід роману від «Коронації слова». Узагалі рік був досить плідний. До речі, за тиждень-другий побачить світ промо-альбом «Тарноруда. Під знаком Білої Троянди».

- Про що він?

- Звичайно, про Тарноруду, фанаткою якої я стала. Краєзнавчий промо-альбом - це повнокольорове, глянцеве видання. Це яскрава фото-мандрівка з невеликими авторськими розповідями-анотаціями старовинною Тарнорудою, містом, що віками жило і процвітало під знаком Білої Троянди.
До створення краєзнавчого путівника долучилися Андрій Майхер, місцевий краєзнавець, котрий унікальні відомості про місто шукав у польських архівах; Тетяна Пилипець, бібліотекар і громадська діячка; Володимир Черніков - фотомайстер із Волочиська. Із Володею ми їздили в Тарноруду, віднаходили туристичні локації, які можна презентувати туристам. 

Меценати проекту - Аліна Коваль, секретар міської ради Волочиської ОТГ, та Вадим Костюк, відомий кам’янчанин, який наразі працює консулом України в Німеччині.
Книга - яскравий приклад того, як можна цікаво й легко написати про історію рідного краю, щоб туристам захотілося туди приїхати.

Приміром, за кордоном кожна дрібничка має значення, навколо багатьох із них створюються легенди. У нас, на жаль, поки що не навчилися використовувати туристичний потенціал рідного краю, а він є, і чималенький.

Подібні промо-альбоми - це можливість сформувати повноцінний туристичний об’єкт. Сьогодні людей приваблює автентичність, і це потрібно враховувати, розробляючи стратегію розвитку будь-якого населеного пункту.

Краєзнавчий туризм - це те, на чому могла би заробляти гроші будь-яка сільська громада. Головне - це, звичайно, бажання.

- Але ж, погодься, не у всіх воно є?

- Абсолютно вірно! На прикладі Тарноруди я побачила байдужість місцевої влади, а заразом і місцевої громади до історичної спадщини рідного краю. Часто мешканці регіону не знають і не цікавляться історією своєї малої батьківщини, не відають про своїх славних предків, які люди жили там колись і які історичні події відбувалися. От і виходить, що славетних українців шанують у всьому світі, тільки не на рідній землі, тут про них майже нічого невідомо. Але ж ці люди є, і про це варто говорити. Яскравий приклад просвітництва - ваш проект «Сільський контроль», у ньому все - історія села, краєзнавчі мандрівки, люди. Наша історія - це не тільки минуле, а й сьогодення, яке ми створюємо власними вчинками, закарбовуємо у промо-альбомах та книгах.

- До речі, щодо книг. На Форумі видавців у Тебе буде власна презентація?

- І не лише. 14 вересня у бібліотеці ім.Ольжича матиму спільну презентацію з Наталкою Михно. 16 вересня, в суботу, на 17:00 буде автограф-сеся на стенді №128 від видавничої групи «КМ-Букс».
А вже у неділю, 17 вересня, о 13:00, матиму власну презентацію роману «Пригоди Марка Шведа. Червона Офелія». Вона пройде за адресою: вул.Вірменська, 25. Модератором зустрічі виступить Таня Пилипець. Я ж модеруватиму літературну зустріч з Наталкою Михно наступного дня, все там же у Львові, на площі Ринок, 9. Тож запрошую всіх охочих на зустріч!

Теги: Тарноруда, Лора Підгірна, промо-альбом

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.