Перейти на мобільну версію сайту


28.03.2014

ТАНЦЮРИСТИ ПРИБОРКАЛИ «ЗОЛОТОГО ЛЕВА»

І знову звучать гучні переможні фанфари на честь танцювальних колективів міського Будинку культури - зразкового ансамблю спортивно-бального танцю «МАХІ», зразкового ансамблю танцю «Кам’янчаночка» (керівник Микола Томайчук), зразкового ансамблю танцю «Авангард» (Тетяна Стаднік), хореографічної студії «МАХІ» (Катерина Мильнікова).
Діти нашого міста напрочуд талановиті - це вже аксіома! Лишень уявіть, всі перераховані вище максі.JPGтворчі колективи не лише зуміли стати найкращими серед сотні конкурсантів, а й підкорити суворе журі та зайняти І місце на Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Golden Lion», який проходив 21-23 березня у Львові.
- У такий складний для нашої країни час львів’яни надзвичайно гостинно прийняли наш колектив та змогли на найвищому рівні провести грандіозний танцювальний захід, - в один голос кажуть керівники танцювальних колективів. - Для наши танцюристів по історичних місцях Льовова провела екскурсію Вікторія Холод. Ми надзвичайно вдячні батькам за допомогу в поїздці на фестиваль. Наразі працюємо над новими ідеями та готуємось до нових перемог.
Що й казати, Кам’янець нині можна назвати справжнісінькою столицею танців, адже маємо стільки талановитих колективів, які прославляють наше місто не лише на всю Україну, а й на весь світ.

Теги: «МАХІ», «Кам’янчаночка», «Авангард»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.