Перейти на мобільну версію сайту


13.07.2012

СУКАЧ ВІДПОЧИВ З ДВОМА ДАМАМИ

Головний гуманітарій міста Василь Сукач нещодавно повернувся з тижневої відпустки, яку провів із... дружиною та донькою у Болгарії.
- Ми жили у містечку Несебр, - поділився враженями Василь Олександрович. - Поселилися у 4-зірковому готелі «Меркурій».
Погода впродовж семи днів була просто супер, саме якраз для лінивого відпочинку. Тож зранку сім’я Сукачів чимчикувала Василь Сукачна море, а вже в обід, коли спека ставала нестерпною, плюскалися у готельному басейні. Стосовно культурної програми, то, як зізнався Василь Олександрович, часу на це не було. Кілька разів дружня родина відвідувала аквапарк. По кабаках особливо не ходили, щоправда, міцних напоїв все ж таки пригубили.
Особисто Василь Олександрович протягом семи відпусткових днів скуштував 200 г віскі та 100 г ракії. Решта алкогольного раціону складав джин-тонік. До пива заступник міського голови ставиться з упередженням та пересторогою, мовляв, краще не пити, щоб не виріс живіт...
- Несебр - містечко молодіжне, - каже Василь Сукач, - тут повно найрізноманітніших Василь Сукачрозважальних закладів. За сім днів залишилося стільки приємних вражень! Щоправда, містечко з дорогих, тож добре, що взяли путівку лише на тиждень, а то би грошей на більше не вистачило (сміється).
Хоч Василь Олександрович і їздив зі своїми дамами серця, але вони в результаті не виявилися шопоголіками: не купляли все підряд у магазинах, та й, взагалі, придбали лише для доньки Насті босоніжки (нові, нещодавно куплені, порвалися), а до них вже й платтячко.
Василь Сукач, який з поїздок, зазвичай, привозить взуття, цього разу виявився стриманим і вирішив не поповнювати власну колекцію. Проте щодо свого ще одного захоплення (музикою) зваженим не був...
Користуючись моментом і тим, що у Болгарії його ніхто не знає, Василь Олександрович взяв до рук скрипку. Прямісінько на набережній він зіграв для болгар та туристів кілька мелодій.
Заступник міського голови вперше побував у Болгарії, і вона його надзвичайно вразила. Відзначив, якщо ще раз випаде нагода побувати у цій країні, то він обов’язково не пропустить такої можливості. А ще - полетить туди літаком, а не - автобусом. Хоч останній і комфортабельний, проте для довгих ніг Василя Сукача він виявився незручним.
Решту відпустки заступник міського голови планує догуляти восени.

Теги: світське життя, Василь Сукач

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.