Перейти на мобільну версію сайту


15.11.2013

СТУДЕНТСТВА ЗОЛОТА ПОРА

У неділю всі спудеї святкуватимуть своє перше, можна так сказати, професійне свято = День студента.
Хто не був студентом, той, чесно кажучи, багато чого втратив у своєму житті. Адже в студентські роки ми зустрічаємо людей, з якими нас поєднує дружба на все життя. У цей період ми можемо муравка.jpgспати по кілька годин на добу й не втомлюватись = енергія бурлить і ллється через край. Здається, що все попереду й немає нічого неможливого.
Студенти = це особлива каста = невгамовні, веселі, безтурботні й легкі на підйом, активісти й максималісти, які понад усе прагнуть змінити цей світ.
Якими були студентські роки тих, хто сьогодні керує закладами, в яких гризуть граніт науки? Саме цим питанням цього тижня переймався «Таблоїд».
Директор коледжу ПДАТУ Тарас Муравка тричі вступав до вишу. Коли доля не давала шансу на навчання, працював у Untitled-2psd.jpgколгоспі. Нарешті в 1970 року вступив на підготовчі курси при Кам’янець-Подільському сільськогосподарському інституті, а з 1971 до 1976 року навчався на факультеті механізації цього учбового закладу.
= Після закінчення я залишився працювати викладачем на кафедрі тракторів і автомобілів, = пригадує Тарас Петрович. = Разом з цим був секретарем комітету комсомолу. Студентські роки були дуже цікавими. Я очолював комсомольську організацію інституту, кожен день був розписаний.
= А на танці ходили? = запитую.
= О! Не тільки ходив, а й організовував. Ми мали в інституті власну танцплощадку між 6 та 7 корпусами. Силами студентів її довели до ладу, й там влаштовували дискотеки.савчук а.jpg
Вальс, румба, самба, ча-ча-ча = ось передік далеко не всіх танців, які опанував Тарас Муравка. Окрім цього, в студентські роки був членом танцювального колективу «Подільський колос».
Родом із молоді 70-их і директор філії Національного університету ДПС України Анатолій Савчук. Про студентські роки Анатолій Миколайович згадує із задоволенням.
= Молодь 70-х = то активний помічник Комуністичної партії у розбудові соціалістичного суспільства, = каже він. = Студентські будівельні загони з великим ентузіазмом працювали над зведенням заводів, фабрик, доріг. Неабиякою опорою вони були й для сільського господарства.
1.jpgКомсомольці брали активну участь у «Добровільних народних дружинах», разом з працівниками міліції охороняли громадський порядок.
Студентські роки = то золота пора. Саме тоді ми навчилися порядності, вміння доводити розпочату справу до кінця, людяності, взаємовиручки і взаємодопомоги. Й досі наш курс у повній бойовій збирається на зустріч випускників.
Як на мене, то студентські роки = це «золота доба» людського життя.
Із цим твердженням погоджується ще один студент «тієї закалки», нині директор професійного художнього ліцею Іван Яловий. І в нього, як і колег-директорів навчальних закладів про студентські роки залишилися лише найкращі й найтепліші спогади.
= Усього було потроху, = каже Іван Федорович, = але беззаперечним залишається одне = студентські роки = то найкращі роки людського життя.
Родом із Закарпаття, директор професійного будівельного ліцею Михайло Рущак, приїхавши 1979 року на навчання в Кам’янець-Подільський педагогічний інститут (факультет фізвиховання), Михайло Юрійович осів у нашому місті.
= Вдома я займався лижним спортом та біатлоном, = розповідає Михайло Рущак. = З дев’яти років брав участь у лижних гонках. Маю перший дорослий розряд із цього виду спорту. Протягом чотирьох років був чемпіоном Закарпатської області з лижних гонок серед школярів.
Закінчивши наш педагогічний виш, Михайло Юрійович працював на кафедрі легкої атлетики. Пригадує, як на чемпіонаті України з біатлону серед педвузів, його студент загубив приціл від гвинтівки. Але з дистанції не зійшов, хоч і пройшов кілька штрафних кіл.
= Студентські роки, разом із безтурботністю та легкістю вчили нас бути дружніми, допомагати один одному, = додає директор будівельного ліцею. = І сьогодні ми намагаємося, аби для наших студентів роки навчання були одним із кращих періодів у житті.
Чимало яскравих моментів із студентського життя залишилися в пам’яті Савчука-молодшого.рущак.jpg
= Є що згадати! = не приховує директор відділенні Київського фінансово-економічного коледжу Національного університету ДПС України Вадим Савчук. = Студентська молодь була досить активною, ми всіляко цікавилися життям академії, в якій навчалися. За нашою ініціативою було створено команду КВК «Бійці економічного фронту», яка стала популярною не лише в Кам`янці, але й за його межами. Під час репетицій, виступів та поїздок було безліч кумедних та яскравих моментів. Гра в КВК настільки нас згуртувала, що ми й досі дружимо й часто зустрічаємось! Тому я закликаю усіх студентів брати найкраще від студентського життя, бути активними, адже це є найбільш незабутній період у житті кожної людини!

Теги: День студента, Анатолій Савчук, Вадим Савчук, Іван Яловий, Тарас Муравка, Михайло Рущак

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.