Перейти на мобільну версію сайту


16.03.2012

Столичні кам’янчани

Стрімко, кар’єрними сходами вгору,- це, напевне, закладено в кожного десь на підсвідомому рівні. Еволюційний розвиток людства – ще одне підтвердження на можливість існування такої думки. Не хочеться стояти на місці, хочеться розвиватися, йти вперед і, здається, ніколи не зупинятися. З малого до великого, зі школи до університету, з села в місто, з містечка – в мегаполіс.
Наша столиця сьогодні, як виявилося, стала притулком – тимчасовим чи постійним, для багатьох відомих кам’янчан. На smallpic.php.jpgпостійно осів тут колишній голова райдержадміністрації Володимир Яремчук. Сьогодні Володимир Андрійович на заслуженому відпочинку, але зв’язок з кам’янчанами підтримує через Хмельницьке земляцтво «Хмельниччина». Коли ми зателефонували до нього, то почули, як сумує за рідним містом.
- Часом буваю в Кам’янці, - каже Володимир Яремчук. – Серце кров’ю обливається, коли бачу на що перетворився Центральний стадіон, на гаражі посеред ринку та вздовж нього. Було колись чисте місто, гарне, а тепер…
Пожуритись, звичайно, є над чим, та більше користі, коли крім слів є чим і допомогти. Не секрет, що віднедавна про Кам’янець у столиці є кому замовити слово. А якщо врахувати, що це не одна людина, а ціла команда…
Мазурчак і його команда
Відтоді як колишній міський голова Олександр Мазурчак подався до Києва, пройшло чотири роки. За цей час за ним вервечкою перейшли деякі люди з його команди, дехто, правда, залишився на місці. Подейкують, щоб контролювати ситуацію в місті. Та це не важливо, головне, що Олександр kozachuk.jpgВолодимирович, нині заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА), не тільки не розкидається цінними кадрами, а й вміє грамотно розставляти їх на ключові позиції.
Так от його колишній заступник Володимир Казачук сьогодні працює заступником начальникаБасюк.jpg головного управління комунального господарства КМДА. Каже Володимир Олександрович, що за Кам’янцем немає часу сумувати, дуже багато роботи. Воно й не дивно: київське комунальне господарство – це вам не кам’янецьке.
Вбулася і залишилася, напевне, на постійно колишній начальник відділу економіки міськради Дарія Басюк. На разі Дарія Іванівна завідувач кафедри туристичного та готельного бізнесу Національного університету харчових технологій. Зізнається, що в Кам’янець повертатись не хоче, адже в столиці у неї цікава робота.
- За рідним містом дуже сумую, але життя склалося в Києві, - додає вона.
Втрапили у вир столичного життя і судді Микола Худик та Володимир Заяць. Микола Павлович нині суддя судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду міста Києва, а Володимир Степанович – суддя Київського апеляційного адміністративного суду. Як один, так і другий багато згадують про місто. Щоправда, Микола Худик пуповину з Кам’янцем xyduk.jpgдосі не перерізав
- Кам’янець мені завжди дорогий, - говорить Микола Павлович. - За дв роки лише сайт1.jpgдвічі не зміг приїхати на вихідні додому. Ми з сином живемо у Києві, в Кам’янці ж залишилася дружина, тому тісного зв’язку з містом не втрачаю. Коли мене питають, чи звик я до Києва, кажу, що в будні так, а от щодо вихідних то поки не визначився.
«Дорогу осилит идущий…»
Злетів кар’єрними сходинками Іван Романов, колишній начальник Кам’янець-Подільської ОДПІ. Сьогодні він директор Інформаційно-довідкового департаменту Державної податкової служби України. І хоч хочеться інколи Івану Леонідовичу приїхати, побродити вуличками рідного містечка, та столиця не пускає, затягнула роботою – не вирвешся.
Лавренюк.jpgКолишній оперуповноважений Юрій Лавренюк також опинився у Києві. Але працює не опером, а головою Всеукраїнської спеціальної колегії з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю. До себе в заступники взяв колишнього начальника військового інституту, депутата облради, бютівця Олега Хавронюка. Брав, як каже, не за партійною приналежністю, а за професійними якостями.
Хоч Олег Володимирович не дуже й хотів відкривати завісу власного життя, та знаємо, що нині він живе на три міста одночасно – Кам’янець, Хмельницький та Київ. У якому зупиниться остаточно – поки не відомо.570f178de0c6dd6732c740b12e0473fe.jpg
Колишній начальник міського управління у справах сім’ї та молоді, відділу приватизації комунальної власності міськради, а ще чемпіон міста з шахів Роман Кіфлюк працює в Києві у Нацраді з питань телебачення та радіомовлення. Кар’єрна драбина Олексія Кошеля починалася з журналіста «Кам’янець-Подільського вісника», а нині він експерт школи політичної аналітики Києво-Могилянської академії.
Подалися у столицю шукати кращої долі колишні депутати міськради Ігор Земсков та Віктор Дибаш. Є там ще багато відомих і не дуже кам’янчан.
Київ, як бублик з маком, смачний і привабливий. Хтось з’їдає його цілком і тільки мружиться від задоволення, а комусь він попадається черствим, швидше зуба зламаєш аніж наїсися.

Теги: світське життя, влада

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.