Перейти на мобільну версію сайту


26.04.2019

СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ І НОВІ НАПРЯМКИ «АВАНТ‑АГРО»

авантТеоретики економічної науки не втомлюються повторювати, що соціальному благополуччю має передувати потужний економічний розвиток. Без розвинутого виробництва та сфери послуг будь-які соціальні гарантії для населення не мають фундаменту і нівелюються інфляцією як карткові будиночки.

Сьогодні однією із стратегічних цілей децентралізації є підтримка суб’єктів господарювання в об’єднаних територіальних громадах, які є точками розвитку останніх. У Колибаївській ОТГ одним із бюджетоутворюючих підприємств є ПП «Авант-Агро» (директор Андрій Ванат), яке в 2018 році до місцевого бюджету громади сплатило 795,2 тис. грн.

Крім того, що підприємство чесно та соціально-відповідально сплачує податки до бюджетів усіх рівнів, керівництво агрофірми не залишається осторонь нагальних потреб громади. Так, минулого року ПП «Авант-Агро» спрямувало 86770 грн благодійної допомоги на придбання щебеню (293,4 т), 13759 грн – для придбання меблів для ДНЗ і шкіл ОТГ, 10391 грн – для придбання будівельних матеріалів на проведення ремонтів на об’єктах ОТГ.

Початок 2019 року для «Авант-Агро» видався особливо напруженим. Крім поточних задач з підготовки та завершення весняно-польових робіт, дирекція підприємства наполегливо працювала над проведенням пусконалагоджувальних робіт на пекарні, що споруджена за новітніми технологіями і ось-ось постачатиме на ринок хлібобулочні вироби найвищої якості. Зазначена ділянка роботи 100% відповідає стратегії держави у створенні додаткової вартості на місцях. Сьогодні всім стало зрозуміло, що на експорті сировини Україна не буде спроможна на економічний прорив. Тому робиться ставка на повне, або хоча б часткове виробництво продукції з високою доданою вартістю, ставка на вихід на ринки наших товаровиробників не з низькоякісною дешевою сировиною, а з елітним, досконалим продуктом, який користуватиметься попитом як в нашому регіоні, так і далеко за його межами.

авант-1Керівництво ПП «Авант-Агро» ще раніше зрозуміло, які правила в майбутньому диктуватиме ринок. Відтак було споруджено потужну матеріальну базу з виготовлення борошномельної продукції, а подальший розвиток пекарського виробництва є логічним продовженням усіх попередніх напрацювань.

У 2019 році Андрій Петрович, незважаючи на постійну зайнятість, був одним із ініціаторів розробки проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт з асфальтуванням центральної вулиці села Ходорівці. Зазначені роботи та проведення експертизи проекту ПП «Авант-Агро» зобов’язалося профінансувати за власні кошти.

Тільки спільними зусиллями можливий такий потужний результат!

Теги: Колибаївська ОТГ, ПП "Авант-Агро"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.