Перейти на мобільну версію сайту


23.09.2016

СКАЗАЛА - ЗРОБИЛА

Рудська ср-було.jpgПриміщення Рудської сільської ради, що роками стояло облуплене, всього за два місяці, завдяки новому сільському голові Тетяні Криворучко, отримало друге дихання. За довгий час три керівники-попердники не змогли навести лад у центральній садибі сільської ради. Тетяна Володимирівна підійшла до справи по-господарські, залучивши до роботи і місцевих підприємців.

- Соромно було зізнатися, що в цьому приміщенні моє місце роботи, не те, що привести сюди людей, - каже сільський голова. - Але завдяки підтримці небайдужих людей нам вдалося зробити адмінприміщення сучасним і презентабельним.

Із сільського бюджету на ремонтні роботи було витрачено 90 тис. грн, допомогли і місцеві підприємці, зокрема, Марія Ярова, Руслан Черній, Юрій Химера, Андрій Ванат, Іван Грубі, Віталій Богачик, Віктор Захаревич, Олександр і Сергій Худняки, Станіслав Латюк, Ліна Співак.

Окрім ремонту фасаду адмінприміщення по селах, що входять до Рудської сільської ради (Руда, Гаврилівці та Цвіклівці Перші), були встановлені нові зупинки, патріотичні, синьо-жовті. А завдяки старанням Альони Жарчук, Оксани і Михайла Михайленків друге життя з’явилося й у старих зупинок - їх розписали, прикрасивши народними орнаментами. Окрасою Руди став і знак при в’їзді, біля якого нині із задоволенням фотографуються охочі.

Рудська ср-новаПід час розмови із сільським головою навесні вона запевнила, що цьогоріч буде відремонтовано водогін у Цвіклівцях Перших. Обіцянки не виявилися марними.

- Відновлюємо 12 км водогіну в Цвіклівцях, адже проблема з водою там катастрофічна, - каже Тетяна Володимирівна. - Наразі маємо 34 тис. грн, які у рамках інвестиційної угоди з «Кернелом» надійшли до бюджету сільської ради, ще майже стільки ж виділимо з бюджету.

Відновити стару водопровідну мережу планують і в с.Руда; днями тут проведуть збори мешканців, на яких і вирішать долю занедбаної системи. На відміну від Цвіклівців, у Руді ситуація із водопостачанням краща, принаймні, тут глибина в криницях не така значна, й вони є практично на кожному подвір’ї. Щоправда, у зв’язку із кількарічною посухою криниці обміліли, як і в усіх селах району. 


Теги: облаштування, с.Руда

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.