Перейти на мобільну версію сайту


15.06.2012

ШОПТЕНКО З ДІКУСАРОМ ЗУСТРІЛИ КОХАННЯ

Минулої п’ятниці в місто знову завітала знімальна група. Цього разу для того, аби зняти передачу «І прийде кохання», що транслюється на каналі «1+1».
Це романтично-документальна передача, в якій п’ять відомих українських жінок намагаються розібратися в найголовнішому в житті – у коханні. Хореограф Олена Шоптенко, чемпіонка з плавання Яна Клочкова, ведуча ранкових новин на «1+1» Лідія Таран, співачка Євгенія Власова, бізнес-вумен Олена Дуніна – всі вони успішні, сильні, сформовані, Олена Шоптенка і Дмитро Дікусарале самотні. Вони прийшли у програму не для того, щоб знайти нареченого, а щоб розібратися у собі та допомогти іншим жінкам не робити їхніх помилок.
У Кам’янець-Подільський знімальна група передачі приїхала заради відомих хореографів – Олени Шоптенко та Дмитра Дікусара. Саме за їх участі відбулися зйомки запланованого побачення.
Завдяки проекту «І прийде кохання», Олена Шоптенко та Дмитро Дікусар стали один для одного кимось більш значущим, ніж просто партнерами по танцям. Здається, Дікусар давно цього чекав. А ось Олені зробити крок назустріч заважали її власні принципи.
Зірки хореографії зупинилися у готелі «7 днів». Щоправда, надовго в місті не затрималися – відзнімалися і назад до Києва.

Теги: світське життя, Олена Шоптенко, Дмитро Дікусар

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.