Перейти на мобільну версію сайту


20.04.2018

ШКОЛЯРІ – ТВОРЦІ

творціНезабаром закінчується навчальний рік, неабияк, а творчо. І в позашкільній освіті, яка є невід’ємною часткою в професійній новій українській школі, поєднується зацікавленість та творчість у сфері техніки в дітей з раннього віку.

У НВК №3 (директор Оксана Токар) вже є позитивний досвід позашкільної роботи. Тут протягом кількох років учні займаються в гуртках. Неабиякий інтерес діти проявляють до гуртка радіоелектронного конструювання, який діє в приміщенні цієї школі (від ХОЦНТТУМ, керівник Борис Волощук). Борис Ілліч вміє спілкуватися з дітьми, виховувати в них працьовитість. У нього індивідуальний підхід до кожного вихованця.

Слід відзначити найактивніших та наполегливих учнів 3-В класу Євгена Заокопного, Павла Ткачука, Дениса Жайворонка; учнів 2-А класу Олега Заяц, Дарину Смицьку, Дмитра Андрущак та наймолодшого здібного до електроніки – Дмитра Сабадаша.

Борис Ілліч впевнений, що гуртківець, який активно займається – це майстер на всі руки, який не тільки знає теорію, але й вміє практично виконати різні роботи: слюсарні, електромонтажні, налагоджувальні, столярні.

Протягом навчального періоду творчі роботи гуртківців неодноразово виставлялися на різних місцевих виставках, а команда брала активну участь в обласному конкурсі-змаганні з радіоелектронного конструювання.

Ось і тепер на фініші навчального року вихованці гуртка підготували за своєю уявою та фантазією найкращі і цікаві творчі роботи на обласну виставку «Наш пошук і творчість тобі, Україно!»: «Маяк надії» (учні 4-Б класу Владислав Яровий та Максим Слободенюк); «Веселий чарівник» (учень 4-Б класу Олександр Довгань та учень 3-А класу Сергій Свирида); «Електронний камін» (учень 5-Б класу Іван Горук та учень 6-Б класу Олег Федорюк).

– Розвивати кмітливість вихованців, зображувальність, стійкий інтерес до пошуку творчої діяльності – одне з основних завдань гуртка «Радіоелектронного конструювання, – каже Борис Ілліч. – А все це в майбутньому знадобиться кожному і на роботі, і вдома.

 Валерія СУШИЦЬКА. 


Теги: позашкільна освіта, НВК №3

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.