Перейти на мобільну версію сайту


06.10.2017

ШКОЛА ЮНИХ МИРОТВОРЦІВ

вишкілЗ 28 вересня по 2 жовтня в Кам’янці на території фортифікаційної споруди «Брама Руська» відбувся військово-історичний наметовий вишкіл «Школа юних миротворців – Школа джур», присвячений 25-ій річниці створення представництва ООН в Україні. 

Упродовж чотирьох днів у похідних наметах проживали діти з Житомирської, Івано-Франківської, Київської та Хмельницької областей. 

У програмі вишколу – таборове життя, заняття на військовому полігоні Центру розмінування та 48-ої інженерної бригади, муштрові вишколи зі стройової підготовки, підготовка почесних варт, участь у фестивалі історичної реконструкції 17 ст. «Schola millitaria», військово-історичний квест по Старому місту, зустрічі з ветеранами АТО та миротворцями, знайомство з унікальною історичною спадщиною Кам’янця-Подільського та Хотина.

29 вересня учасники завітали до військовослужбовців Центру розмінування. Військові сапери провели екскурсію та заняття з мінної безпеки, під час яких продемонстрували сучасні засоби захисту, пошуку та знешкодження вибухонебезпечних предметів, та заняття з підготовки фахівців за спеціальністю «Кінолог», а наостанок – музей Центру розмінування.

Цікавою родзинкою цьогорічної «Школи юних миротворців» була участь дітей у військово-історичному вишколі у форматі «живої історії» на фестивалі історичної реконструкції 17 ст. «Schola millitaria». Діти ознайомилися з автентичним табором, побачили, як проводиться шикування, різноманітні змагання і маневри. Потенціал у Кам'янця був потужний: 500 учасників, масштабна битва, кіннота, пікінери, мушкетери, левенці. Цьогоріч у фестивалі взяло участь близько сотні реконструкторів з України (Кам'янець, Київ, Запоріжжя), Польщі, Білорусі та Великобританії (англійці прибули з Лондона, Манчестера, Бірмінгема).

Після фестивалю в табір завітав учасник АТО, дипломант фестивалю «Пісні народжені в АТО» Олександр Барановський. Вечірня програма змусила відчути неабиякий адреналін, адже на юних миротворців чекала поїздка на переобладнаній бойовій розвідувально-дозор­ній машині БРДМ. 

Учасники вишколу здійснили декілька екскурсій по місту, побували у Старій фортеці, ознайомилися з унікальною експозицією макетів найвидатніших замків України. А потім взяли участь у незабутньому футквесті «Нічний Кам’янець».

Також побували в Хотині. 

ГО «Всеукраїнське об’єднання «Союз учасників миротворчих операцій» висловлює подяку за співпрацю в проведенні військово-історичного наметового вишколу «Школа юних миротворців – Школа джур» міському голові Михайлу Сімашкевичу, начальнику управління освіти і науки, депутату міськради Світлані Старченко, директору позашкільного навчально-виховного об’єднання Наталії Ілаш та директору ЗОШ №12 Тетяні Язвінській.

Теги: військово-історичний вишкіл «Школа джур»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.