Перейти на мобільну версію сайту


22.06.2012

СЕЗОН ВИШИВАНОК ВІДКРИТО

Валентина Волошина відкрила сезон вишиванокДепутатка Валентина Волошина відкрила сезон вишиванок. Ще б пак, спека стоїть нестерпна, а тканина з легкого льону так і проситься до тіла.
Минулої п’ятниці Валентина Петрівна з’явилась на акції протесту проти смороду Довжоцького спиртзаводу у розшитому вишивкою платті. Кількома днями пізніше в такому Валентина Волошинаж платті вона виступала з сесійної трибуни. Одяг був доречним, як ніколи, адже на позачерговій сесії розглядалося мовне питання. Та навряд чи це були якісь спекулятивні модні тенденції, і аж ніяк би плаття не допомогло у вирішенні цього актуального на сьогодні питання.
Як нам стало відомо, Валентина Волошина у гарному розумінні цього слова "помішана" на українських традиціях. Має Валентина Петрівна чималу колекцію старовинних українських килимів, є також гобелени, ну і, звичайно, вишивка: рушники, сорочки.
Та й власне портфоліо не залишилося без фотографій, де пані Волошина у вишиванках. Що не говори, а гарна вишита сорочка робить жінку ще кращою...

Теги: Валентина Волошина, світське життя

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.