Перейти на мобільну версію сайту


19.07.2013

СЕКРЕТ УСПІХУ НЕМАЖОРНОГО «МАЖОРА»

Молодий, енергійний, активний, небайдужий, справжній патріот міста - саме такими словами можна охарактеризувати Андрія Зайця. Хто не знає цього хлопця, котрого можна побачити з відеокамерою чи не на всіх загальноміських святах і фестивалях?
Андрій Заєць, син відомого в місті будівельника, заробляє авторитет не з допомогою батька, а власними силами.
Нещодавно стало відомо, що соціальні ролики Андрія «Не сиди, склавши руки» та «Не сміти» 1.jpgпоказуватимуть на ТРК «Погода ТБ».
У чому ж криється секрет успіху абсолютно немажорного «мажора», намагався дізнатись «Таблоїд»?
- Усе почалося із зйомок відео на телефон, - розповідає Андрій Заєць. - Трохи згодом був старий фотоапарат, на який я зняв перший музичний кліп. Тоді не було соціальних мереж, відповідно розповсюджувати творчість було важкувато.
У 2008 році в мене з’явилась професійна відеокамера, а знань та досвіду вистачало, щоб монтувати музичні кліпи для місцевих аматорських гуртів. Цього ж року разом з Миколою Гордійчуком та Сергієм Андрушковим ми створили передачу «Відділ кадрів», що йшла на нашому телебаченні.
Ніякої професійної студії звукозапису, хоч можливості і дозволяли, в Андрія не було. Все, що мав хлопець, - це комп’ютер, камеру та велике бажання щось творити.
2009 рік для Андрій Зайця став роком створення комерційних рекламних роликів. Реклама в _Jkd93pDytM.jpgІнтернеті - нове захоплення, за яке взявся з великим інтузіазмом. Пізніше це стане поштовхом для створення промо-ролика про Кам’янець-Подільський англійською мовою.
- З’явилась ідея розповісти про моє місто всьому світу, - ділиться Андрій. - Так народився відеоролик «City of dream», який згодом потрапив на Берлінську туристичну виставку.
Мене почали запрошувати на фестивалі. Наприклад, з фестом «Весільна фортеця» співпрацюю із Дня його заснування. Окрім цього, знімав «Форт-пост», «Останню столицю», «Республіку».620689_471334679565772_1306988722_o.jpg
Навчаючись на 2-му курсі економічного факультету нашого вишу, зняв короткометражку «Невгамовні», з якою ми потрапили в десятку кращих робіт на кінофестивалі «Двері».
Сьогодні у Андрія Зайця новий проект - «People» - інтерв’ю з цікавими людьми». Разом з цим він продовжує шукати нові ідеї для соціальних роликів.
– Часто з друзями їздимо містом  і обговорюємо проблеми, які бачимо. Наприклад, забруднення в Кам’янці-Подільському, шкідливі звички наших громадян, що призводять до абсолютної пасивностіта відсутності будь-якої мотивації і деморалізації населення загалом. У роликах ми хотіли показати важливі проблеми дійсності та наголосити на тому, що не потрібно чекати на когось, а діяти самому, – каже Андрій Заяць.
А й справді,варто діяти, і можливо за такими дієвими й кративними людьми, як Андрій буде наше майбутнє.

Теги: Андрій Заяць

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.