Перейти на мобільну версію сайту


18.01.2013

САМ СОБІ ПОДАРУВАВ... СПОРТЗАЛ

Незабаром місто поповниться ще одним спортивним комплексом, який за кілька місяців відкриється на мікрорайоні Черемушки. Його власником є депутат міської ради затятий спортсмен Валерій Слободян.
У трьох просторих залах тут проходитимуть заняття з фітнесу та аеробіки, на IMG_4512.JPGспортивних тренажерах та з боксу. «Таблоїду» вдалося побувати у спортзалі ще до відкриття та «застукати» його власника з боксерськими перчатками.
- Кажуть, бідний думкою багатіє, - сміється Валерій Слободян, показуючи майбутній комплекс. - Так і я свого часу мріяв мати власний спортзал. Усе життя йшов до цієї мети, і ось нарешті вона стала досяжною.
Нині спорядження для зали боксу вже повністю встановлене. Є кілька боксерських груш різної модифікації відомої фірми «BoYko».
Спортивні тренажери, замовлені в Дніпропетровську, також ось-ось мають прибути.
У планах - купівля вуличних тренажерів та встановлення їх біля комплексу, щоб кожен поціновувач спорту мав можливість на них займатися.
- Маю ще одну мрію, - додає Валерій Анатолійович. - Хочу, щоб спорт в країні розвивався на належному рівні. Здоров’я потрібно берегти змолоду, чим більше людей буде це розуміти, тим здоровішою буде нація. Щоб отримати дивіденти в майбутньому, сьогодні потрібно вкладати гроші в наших дітей. Тоді все буде добре.
Можна сказати, що спортивний комплекс - це своєрідний подарунок, який Валерій Слободян презентував собі на День народження, що має бути 20 січня. До речі, його депутат міськради святкуватиме у Єгипті.

Теги: Валерій Слободян, спортзал

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.