Перейти на мобільну версію сайту


19.07.2013

РОКСОЛАНА - ЧОРНОБИЛЬ І ТРАВІНСЬКИЙ - СУЛЕЙМАН

Кожна жінка хоча би раз у житті мріяла потрапити в минуле, походити в пишних вишуканих сукнях, погуляти на світських балах, побути справжньою панянкою.
DSCN3253.jpg10 липня ця мрія, завдяки виставці одягу XV-XVIIІ ст., яку презентували учні та викладачі ВищогоDSCN3254.jpg професійного училища, мала можливість здійснитися у завідувача відділу культури департаменту гуманітарної політики Ольги Чорнобиль. Не відставав від Ольги Володимирівни і директор Кам’янець-Подільського музею-заповідника Віктор Травінський, котрий просто на очах перетворювався у турецького сулеймана...
Виставка одягу пройшла у Картинній галереї. На ній було продемонстровано 16 жіночих та чоловічих костюмів а ще - колосальний труд викладачів та студентів. На розсуд глядачів були представлені традиційні російські, литовські, турецькі, польські та вірменські костюми. Над кожним з них працювала творча група студентів.
Перед тим, як потрапити в Картинну галерею, вбрання вже встигло побувати на виставках у Києві та Хмельницькому. Як зізнається керівництво ВПУ, у планах - пошити костюми представників 7 національностей, що проживали в Кам’янці.

Теги: Віктор Травінський, Ольга Чорнобиль

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.