Перейти на мобільну версію сайту


07.06.2013

«РЕВІЗОР» «РОЗБУШУВАВСЯ»

Минулорічні переможці передачі шоковані поведінкою ведучої Ольги Фреймут

Власник кав’ярні «Кава у поліцмейстра» Олег Вощинський не стримує праведного гніву. Якщо минулого року поява знімальної групи передачі «Ревізор», що тарнслюється на Новому каналі, тішила пана Вощинського, то цьогоріч він та його працівники отримали справжній шок чи швидше - телеудар.
Нокаутувала ошелешених кам’янчан популярна телеведуча Ольга Фреймут.
- Ми знали, що «Ревізор» у місті, - розповідає Олег Вощинський. - До перевірок були готові. Але те, як поводила себе телеведуча, просто шокувало. Відверте, неприховане хамство, бажання створити скандал, шоу.
Спочатку до закладу прийшов якийсь чоловік і зробив замовлення. За кілька хвилин він вийшов, офіціанти ж, подумавши, що він пішов покурити, сервірували стіл. Тим часом я в іншому залі міняв експозицію. І коли на порозі з’явилася Ольга Фреймут, я зустрів її... з молотком у руці - якраз прибивали цвяхи для інших картин.
Пані Фреймут часу не гаяла, помчала на кухню, де заглядала у всі шпаринки, лазила попід стіл, шукаючи бруд та павутиння. Не знайшовши нічого пристойного для «смаженого» кадра, почала прискіпуватися, чому, мовляв, ми не посміхаємося на камеру та інше.
Результатами перевірки Ольга Фреймут вочевидь не була задоволена, адже «Кава у поліцмейстра» IMG_0352.JPGне отримала, цього разу вже золотої відзнаки «Ревізор рекомендує».
Не дісталася модна табличка і стейк-хаусу «Лондон», з якого власне колись і почалась історія створення програми «Ревізор».
Коли ми завітали до «Лондона», його власник Георгій Телятицький саме мав розмову із колективом, котрий не приховував обурення від візиту Ольги Фреймут.
Замовивши декілька видів стейків, телеведуча не похвалила жодне із приготувань цієї страви. Бруд і пил вона шукала де лишень могла і зрештою, гримшувши дверима, не дала стейк-хаузу золотої таблички.
- Чесно кажучи, мені не потрібне чиєсь визнання, - каже Георгій Телятицький. - Для мене більш важливою є думка постійних клієнтів закладу. Репутація не залежить від думки однієї людини і завойовується не за один візит, а роками.
І поки одні розносили галас по всьому місту, інші святкували перемогу. До минулорічної срібної відзнаки у послужний список готельного комплексу «Клеопатра» додалась ще одна нагорода - золота табличка «Ревізор рекомендує».
- Для Ольги Фреймут наперед забронювали номер «Стандарт», - розповідає директор готельного комплексу «Клеопатра» Дмитро Підлісний. - Звісно, ми не знали, для кого бронюється номер. І лише коли на порозі з’явилася знімальна група, все стало на свої місця.
Як здійснювалася перевірка у заброньованому номері, поки що невідомо. Ми цей процес побачимо під час ефіру. Але на цьому випробовування не скінчилися.
Телезірка забажала, аби їй зробили спальню на ресепшені, мовляв, якщо раптом немає вільних номерів.
І поки Ольга Фреймут потирала руки, гадаючи, що в «Клеопатрі» з таким завданням не справляться, їй не лише організували спальню на рецепшені, а й відповідно її декорували.
За таке виконання примх клієнтів готельний комплекс «Клеопатра» і отримав золоту табличку.
Наступного дня телеведуча інспектувала ще кілька закладів готельно-ресторанного типу й громадського харчування - це готель «7 днів», «Гала-готель» та кафе «Мальва». До речі, в «Гала-готель» скандальна телезірка з’явилася... із козою. Така от виявилася «клієнтка», що лізла всьому Кам’янцю на голову.
Усі результати перевірки можна буде побачити у програмі «Ревізор» на Новому каналі.

Теги: Ревізор, Ольга Фреймут, готель "Клеопатра"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.