Перейти на мобільну версію сайту


01.03.2019

РЕКРУТИНГ – СУЧАСНА ФОРМА ПІДБОРУ ПЕРСОНАЛУ

рекрутингНе стояти на місці, оперативно реагувати на зміни та працювати на результат – це одне з основних правил фахівців Кам’янець-Подільського міського центру зайнятості. Нещодавно службою зайнятості запроваджено послугу, яка вдосконалює процес пошуку роботи та підбору персоналу. Йдеться про рекрутинг – сучасну форму підбору кадрів.

Компанії, підприємства, фізичні особи-підприємці, які використовують сучасні технології підбору персоналу та шукають спеціалістів у свій штат, звертаються до Кам’янець-Подільського міського центру зайнятості, зокрема у сектор рекрутингу. Фахівці сектору контролюють увесь процес рекрутингу – від отримання заявки й до організації зустрічі претендента з роботодавцем. Розміщують вакансію з описом вимог до претендента на популярних сайтах з пошуку роботи, таких як rabota.ua, trud.gov.ua, а також у відповідних групах на Facebook; уважно ознайомлюються з усіма відгуками на вакансію, розглядають резюме пошукачів роботи та працюють у телефонному режимі.

Тих, хто найбільше відповідає критеріям замовника, запрошують на співбесіду. Під час співбесіди фахівець за допомогою запитань складає професійний та психологічний портрет кандидата, з’ясовує, наскільки ця людина відповідає вимогам вакансії, має необхідний досвід та знання, а також визначає потенціал претендента для подальшого розвитку. Для кандидата, який успішно пройшов попередні етапи відбору, організовується зустріч з роботодавцем, результатом якої є остаточне рішення щодо укомплектування вакансії.

Завдяки тому, що вакансія розміщена в мережі Інтернет, дізнатися про неї можуть не лише безробітні громадяни, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, а й ті особи, які працюють, але бажають змінити місце роботи чи шукають роботу за сумісництвом, студенти, котрі бажають працювати у вільний від навчання час, пенсіонери тощо. Усі вони можуть скористатися послугою рекрутингу служби зайнятості та знайти бажану роботу. 

Певна річ, пошук персоналу на повному ринку праці підвищує й конкуренцію, але й збільшує шанси, що роботу отримає саме та людина, яка найбільше відповідає вимогам роботодавця, яка дійсно хоче працювати, готова змінюватись, навчатись, небайдужа до свого життя.

У сучасних реаліях підприємства дійсно зацікавлені в рекрутинговій формі співпраці з центром зайнятості. Першочергово роботодавець не витрачає час на підбір кандидатів з великої кількості охочих, адже попередня співбесіда за вимогами роботодавця проводиться рекрутерами служби зайнятості. По-друге, роботодавцю не потрібно розміщувати свої вакансії на платних ресурсах, він може скористатися ресурсами служби зайнятості та отримати послуги з підбору персоналу саме в Центрі зайнятості на безкоштовній основі. По-третє, при співпраці з Центром зайнятості представникам малого бізнесу не обов’язково мати в штаті менеджера з підбору персоналу. Завдяки ефективній роботі фахівців-рекрутерів задоволені і роботодавці, які отримують у свою команду чудових спеціалістів, і шукачі роботи, які отримують офіційне працевлаштування і стабільну заробітну плату.

За декілька місяців роботи сектору рекрутингу МЦЗ створено значну базу шукачів роботи, банк вакансій, резюме та анкет. І вже є перші результати. Так, за період з жовтня 2018 р. по лютий 2019 р. послугами сектору рекрутингу скористалося більше 50 роботодавців, зокрема ТОВ «Кам’янець-Подільський м’ясокомбінат», Кам’янець-Подільське ПАТ «Гіпсовик», філія Кам’янець-Подільська ДЕД, філія Кам’янець-Подільська автосервісне підприємство «Смотрич-Авто» ПРАТ «Хмельниччина-Авто», ДП «НВК «Завод точної механіки», Хмельницька дирекція АТ «Укрпошта», Хотинська філія ТОВ «Арда Метал Пекеджинг Україна», фізичні особи-підприємці тощо. Більше 90 осіб здобули бажані посади та заробітну плату. 

Світлана ДОБРОВОЛЬСЬКА,
завідувач сектору рекрутингу Кам’янець-Подільського міського центру зайнятості.

Теги: центр зайнятості, рекрутинг

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.