Перейти на мобільну версію сайту


13.04.2018

ПРИВІТАЛИ З ПЕРЕЇЗДОМ

цнап10 квітня в Гуменецькій об’єднаній територіальній громаді відбулося відкриття нового приміщення Центру надання адміністративних послуг, який відтепер розмістився на першому поверсі сільського Будинку культури.

В урочистостях з нагоди відкриття взяли участь народний депутат України Володимир Мельниченко, начальник головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Віктор Худняк, голова РДА Василь Сукач, голова райради Віктор Кривак, голова Гуменецької ОТГ Інна Абдулкадирова, заступник голови РДА Маріанна Великохатько.

Нове приміщення для ЦНАПУ обладнане необхідною технікою, навіть є куточок для дітей. Після відкриття воно поповнилося ще й подарунками від гостей – мікрохвильовкою від нардепа Володимира Мельниченка та юридичною літературою від Віктора Худняка.

– Поява Центрів з надання адміністративних послуг у новостворених громадах надзвичайно важлива, – зазначив під час відкриття народний депутат. – Адже це не лише додаткові надходження до бюджету, а й створення нових робочих місць. Гуменецька громада завжди була серед лідерів децентралізації, тож бажаю залишатися першими й надалі.

І справді, гуменецький ЦНАП був створений одним з перших в Україні та першим у Хмельницькій області серед ОТГ. Про його роботу розповів керівник Валерій Свідер.

цнап-1– Відділ надання адміністративних послуг Гуменецької громади створений 13 січня 2016 року, згідно з рішенням сесії сільської ради, – розповідає Валерій Віталійович. – Загалом тут працює чотири спеціалісти – двоє державних реєстраторів та двоє адміністраторів. Це завідувач сектору державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Марина Павлунишена; завідувач сектору надання адміністративних послуг, адміністратор Дмитро Кирилюк; та державний реєстратор сектору державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Володимир Сипневич.

Більшу частину послуг можемо надавати всім жителям нашої області, а не лише громади. Наразі забезпечуємо громадян якісним наданням 58 адміністративних послуг. Серед основних – державна реєстрація речових прав на нерухоме майно, державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; соціальні послуги (надання субсидій), послуги держгеокадастру (земельні) та дозвільні послуги. Усі реєстратори пройшли навчання та отримали доступ до відповідних реєстрів.

З 4 квітня 2016 року повноваження з реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання були передані на органи місцевого самоврядування. Відтак це посприяло якісному наданню адміністративних послуг. З 1 березня 2016 року виконавчим органам сільських, селищних, міських рад надано можливість надавати послуги з надання відомостей з Державного земельного кадастру, відповідно до закону.

З часу відкриття відділу з надання адміністративних послуг ми надали близько чотирьох тисяч адмінпослуг, відповідно на понад 200 тис. грн поповнили сільський бюджет. Тож працюємо на результат і для зручності жителів нашої громади.


Теги: Гуменецький ЦНАП

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.