Перейти на мобільну версію сайту


30.03.2012

«Президент» на столі у Бабія

1.JPGЗавжди цікаво, що робиться на робочому столі у людини. А якщо це чиновник - цікавіше вдвічі. Відкритий у спілкуванні із пресою заступник міського голови Сергій Бабій предмети інтер’єру робочого місця не міняв вже досить довгий час. З ними він переїжджав із одного кабінету в інший.
Отож, що тримає в себе на столі Сергій Віталійович?
Перш за все, підкладку для письма кольору горіхового дерева із дерев'яним 2.JPGобрамленням по всій ширині. Купу різних документів, ручок, олівців. Щодо останніх, то їх у заступника мера цілий різнокольоровий букет. Правда, зізнається, що останнім часом олівців у спеціальному мармуровому стакані поменшало. Деякі відвідувачі не соромляться поцупити собі одного на згадку, чи ненароком покласти до кишені. Ми вирішили не руйнувати традиції і також випросили 3.JPGодного олівця  на згадку.
Головною прикрасою робочого столу Сергія Бабія є настільний набір із голослівною назвою «Президент». У набір входить аж 17 різних предметів, необхідних для роботи. Є тут годинник-барометр два в одному, візитниця, авторучка, підставка для паперу, збільшувальне скло із мармуровою ручкою, підставка під перекидний календар, підстаканник, попільничка і запальничка (хоч сам Сергій Віталійович за курінням цигарок помічений не був - прим.Ред.). Красується на столі і дзвінок настільний «Яблуко». Правда, чи користується ним господар - не відомо.  4.JPG
Коштує такий «Президент» не дешево. Ціна настільного набору із зеленого мармуру в одному із інтернет-магазинів становить приблизно 5300 гривень, в іншому його пропонують купити за білбабій2.jpgьше ніж 6 тисяч гривень. Одна тільки настільна лампа коштує у тисячу з чубчиком гривень. До речі, кольором дуже нагадує лампу Ілліча.
Якщо купувати предмети настільного набору «Президент» кожен окремо, то сума буде значно вищою. А якщо врахувати інфляцію, то ще не відомо, за скільки заступник міського голови купував цей набір. Хоча, цілком ймовірно, що йому таку мармурову красу просто подарували, як це часто буває. Бо звідки у простого держслужбовця, який живе за наші з вами податки, скільки грошей на таку солідну річ?
Взагалі, кабінет Сергія Віталійовича досить просторий, в минулому мерський. Окрім грамот та нагород, які зазвичай бувають чи не в кожному кабінеті, запримітили ми ікону Божої матері. А ще - гарну картину Кам’янця-Подільського, зокрема Старої фортеці, зроблену із березової кори. Витвір мистецтва, певне, також не з дешевих.

Теги: світське життя

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.