Перейти на мобільну версію сайту


19.01.2018

ПРЕМІЯ ЗА ТВОРЧІ ДОСЯГНЕННЯ

преміяУ грудні 2017 р. визначено номінантів премії «За вагомі досягнення молоді у різних сферах суспільного життя», серед яких і місцева художниця, майстриня народного ткацтва, методист районного Будинку школяра Юлія Степанюк.

Премію Юлія Анатоліївна отримала в номінації «За творчі досягнення» в культурно-мистецькій діяльності, за збереження та популяризацію ткацтва, як культурної спадщини українського народу, підтримку народних промислів та залучення молоді до реалізації творчих проектів.

Присудження премії проводиться з метою реалізації державної молодіжної політики, виявлення, просування, морального заохочення та матеріальної підтримки на обласному рівні обдарованої молоді. Премії присуджуються у 6-ти номінаціях щорічно талановитій молоді, за вагомі досягнення, які сприяють утвердженню міжнародного авторитету та позитивного іміджу Хмельницької області та держави в цілому.

– Культура і мистецтво є неоціненним інструментом для створення більш досконалих умов життя і розвитку. Але мистецькі проекти постійно боряться з недофінансуванням. Дуже хочеться, щоб влада на всіх рівнях і надалі підтримувала творчу, ініціативну молодь, допомагала у впровадженні цікавих мистецьких проектів. Адже одним із головних завдань мистецтва є розширення свідомості людей, – зазначила майстриня.

Вітаємо Юлію Степанюк з черговим досягненням і бажаємо нових творчих звершень!

Теги: премія за досягнення, Юлія Степанюк

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.