Перейти на мобільну версію сайту


07.07.2017

ПОЗИТИВ, ДРАЙВ ТА ГАРНИЙ НАСТРІЙ

Прийняли в командуСаме таким запам’ятається останній день червня мешканцям Гуменецької об’єднаної територіальної громади, котрі зібралися 30 червня у с.Привороття Друге на свято «Туристична Гуменеччина запрошує».

Того дня 14 команд (по 6 осіб у кожній) змагалися за звання кращих туристів. А для того, щоб його вибороти, варто було успішно виконати чимало завдань, серед яких – розкладання намету, розпалювання багаття, проходження смуги перешкод тощо. Потрібно було вразити членів журі на чолі з начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту Гуменецької ОТГ Лілією Срібняк смачною стравою, продемонструвати туристичні принади рідного краю, а наостанок – розважити.

Найвправнішим туристам голова Гуменецької громади Інна Абдулкадирова вручила кубки переможців та подарунки.

Гуменецька командаГуменецьку команду «Екстремали» (на фото), якою керувала Ліна Слободян, представляли Ліна Пазюк, Ярослав Гуківський, Катерина Герасімова, Іван Ратушняк та Ілля Каспрук. «Слобідчан» зі Слобідки-Гуменецької у складі Юлії Блажко, Ірини Сорокатої, Артема Роговського, Андрія Іванашка та Валерії Шуляр вів за собою капітан Андрій Калашніков.

Незмінний капітан, він же староста селища Сахкамінь В’ячеслав Ляховецький, у всьому підтримував своїх «Сахкамінських туристів» – Галину Романюк, Антона Тріцкого, Катерину Лису, Юрія Ванюшкіна та Ольгу Юр’єву. Надзвичайно смачною була і юшка «Старостюшка», приготована В’ячеславом Анатолійовичем.

Колубаївці підкорювали туристичні вершини командою «Мандри» (капітан Світлана Макар) у складі Василя Макара, Лілії Ацкевич, Алли Лісовсьької, Ігоря Веренчанського, Макара Антонюка та Анатолія Слободяна.

Гостинний НігинУ Нігині довго не мудрували з назвою команди: як і футбольну, туристичну назвали «Подільські Товтри» (на фото). Керував туристами Олег Берник. Допомагали йому здобувати переможні бали Олександр Сосула, Олексій Куценко, Леся Берник, Олена Григоришина та Олена Ковальська.

Одразу три села – Велике Залісся, Мале Залісся та Киселівку – представляла команда «Хід» під керівництвом Сергія Шпиндюка. До складу команди увійшли Наталя Тімакіна, Олександр Бистрицький, Петро Побережний, Тетяна Подшивалова і Таїса Біла. «Чотири кавалери» має Вербка, хоч у команді з однойменною назвою їх було значно більше – Василь Мойсеїв (капітан), Надія Іванова, Ірина Дольна, Тетяна Соколовська, Володимир Веречанський та Василь Кувіла. А ще – майже справжній Устим Кармалюк, який прискакав до місця туристичного збору на коні! 

«Позитив». с.Залісся-2Надзвичайно веселою була команда із Залісся Другого, яка не випадково обрала собі назву «Позитив» (на фото). Керувала позитивними й енергійними Арсеном Оганесяном, Валеріком Оганесяном, Світланою Сьомко, Людмилою Гончарук та Валентином Костецьким капітан Катерина Лубинецька.

Супрунковецький «Сокіл» на чолі з капітаном команди, старостою села Валентином Сосновським вели до перемоги Валентина Прудивус, Сергій Прудивус, Жанна Гринжук, Юрій Мушинський та Олена Прудиус.

Помаранчеву «Сімейку», яка представляла села Абрикосівку й Корчівку, важко було з кимось переплутати. Команду в яскравих футболках було помітно здалеку. Капітан «Сімейки» Леся Степанова, члени – Руслан Костовський, Олег Лебедин, Артур Олійник, Валентина Жмурко, Надія Комарницька. Так саме важко було не помітити яскраво-жовті футболки команди «Кульбаба» з Думанова у складі Олени Балицької (капітан), Сергія Бельзака, Сергія Чистяка, Сергія Балицького, Тамари Муржак та Наталії Ковальської.

«Обана» с.ЛисогіркаКоманду «Обана» (на фото), яка запам’яталася всім жартівливою піснею, схваленою до конкурсу лисогірським Мінкультури в особі старости села Анатолія Ціхоцького, представляли Олександр Папіровський (капітан), Аліна Кобза, Валентина Папіровська, Василь Горпенчук, Максим Грецький та Галина Паращук.

Пудлівецькою «Бомбою» керував капітан Ігор Бомба, йому допомагали долати туристичні перешкоди Наталія Ядвигун, Петро Рищук, Софія Рищук, Віктор Твердохліб та Анна Твердохліб.

«Форсаж» с.Голосків«Форсаж» із Голоскова представляли Влад Дзюба (капітан), Дар’я Ремішевська, Ірина Созикіна, Андрій Боратинський, Людмила Ткачук та Руслан Сорока (на фото).

Краєзнавчо-туристичний квест, фотосушка, страва на багатті, художній номер та візитівка – перемога в усіх конкурсах і визначила найкращих туристів громади. Золото дісталося гуменецьким «Екстремалам», срібну нагороду отримали «Чотири кавалери» з Вербки, а бронзову – «Кульбаба» з Думанова. Четверту сходинку посіли Супрунківці, п’яту – Голосків.

– Гуменецька сільська рада має чим здивувати туриста, – підсумувала сільський голова Інна Абдулкадирова. – Усі команди показали не лише свої туристичні здібності, а й згуртованість та дружбу, а це – найголовніше. Бажаю всім нам і далі з таким гарним настроєм та взаємодопомогою працювали й розвивати Гуменецьку громаду.

«Сахкамінські туристи» Сахкамінська юшка Колубаївські «Мандри»

«Хід» на три села Супрунківський «Сокіл» Абрикосівська «Сімейка»

«Бомба» с.Пудлівці «Кульбаба» с.Думанів «Слобідчани»

Вербецькі кавалери Таланти. Таланти-1

Гуменецькі кухарі Вербецький Кармалюк


Теги: туризм по Гуменецьки

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.