Перейти на мобільну версію сайту


23.11.2012

ПОЇХАТИ НА КУБУ, ПОКИ ЖИВИЙ ФІДЕЛЬ

Саме це у найближчих планах колишнього молодого дипломата, а нині заступника голови РДА Віталія Дубицького. Нещодавно Віталій В’ячеславович повернувся з Мексики. Враженнями від поїздки він поділився із «Таблоїдом».
- Як для мексиканців, то все там дуже дешево, а от для туристів, навпаки, дорого, - каже Віталій ДубицькийВіталій Дубицький. - Але ці два поняття відносні. Мексиканець, наприклад, може поїсти за 50 центів, а от туристу за такий же обід треба викласти з кишені 5 доларів. Така от своєрідна країна контрастів. У Мексиці морепродукти, в порівнянні з нашими цінами, можна купити практично за копійки.
Серед пам’яток культури та архітектури найбільше запам’яталася піраміда Кукулькана - храмова споруда на півострові Юкатан в Мексиці. Висота піраміди складає 30 м, довжина її сторін нараховує 55 м. З усіх чотирьох боків від основи до вершини піраміди ведуть чотири крутих підйоми, зорієнтовані на сторони світу.
Узагалі, Віталій В’ячеславович мандрівник зі стажем. На його рахунку більше 40 країн. Першими, в які потрапив, була Польща та країни Прибалтики. Спочатку їздив з батьками, згодом - з друзями, а потім і сам. Зізнається, що кожен із цих варіантів по-своєму цікавий.
Найпростіше подорожувати наодинці - можна спланувати власний час, вільно ним розпоряджатися, та й нудьгувати не доводиться, коли знаєш куди піти і на що подивитися.
З усіх поїздок Віталій Дубицький привозить торбу подарунків - для рідних, друзів, колег та приятелів. Не забуває й про себе. Так, із нещодавньої поїздки в Мексику привіз... музичний інструмент - мексиканський барабан, повністю виготовлений з дерева.

Теги: Віталій Дубицький, Куба, подорож

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.