Перейти на мобільну версію сайту


20.12.2013

ПОСТІЙНИЙ «ГЕРОЙ» ПЕРЕДОВИЦІ

Й досі найяскравішим спогадом дитинства колишнього міліціонера, нині голови міської партійної організації ВО «Батьківщина» Миколи Жогана залишаєтсья День святого Миколая. Вранці, заглянувши під подушку, можна було знайти якийсь подарунок. Цю традицію Микола В’ячеславович переніс у власну сім’ю. У день Ангела діти обов’язково отримують від тата дитинство-1.JPGдитинство.jpg«миколайчики».
Микола Жоган родом зі Львова, в 1973 році родина переїхала до Кам’янця-Подільського, і, як зізнається мій співрозмовник, у цьому місті пройшли його найкращі часи.
- До сьомого класу я був круглим відмінником, - каже Микола В’ячеславович. - А потім закинув навчання і після 8-го класу вступив в училище на машиніста автомобільного крана. Це була моя така перша серйозна професія.
А взагалі я ріс дуже бешкетливим. Ми з братом (він молодший за мене на чотири роки) постійно билися. Щоб нам не привезли, не купили чи не подарували, ми нічого не могли поділити. Постійно мірялися силами, можливо й тому обрали відповідні професії - брат став військовим, а я міліціонером.
Як згадати шкільні роки, то чого тільки не було: і сніжками вікна били, і дівчат до сліз доводили... У стінгазеті, разом із такими ж бешкетниками, я завжди був на передовиці. Пам’ятаєш, така була шкільна газета чи то «Їжак» чи «Колючка», в якій малювали шаржі на неслухняних дітей. Так от я був ледве не постійним її героєм (сміється).
Таки правду кажуть, що дитинство - то найщасливіша пора.

Теги: солодкі спогади дитинства, Микола Жоган

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.