Перейти на мобільну версію сайту


13.07.2012

ПОСТИТИ КІНЧАЙ, НА РУШНИЧОК ВЕСІЛЬНИЙ СТАВАЙ

Закінчився Петрівський піст. Можна розговітися і подумати про одруження. Часу на роздуми залишилося не так вже й багато, - до наступного посту, який розпочинається з 14 серпня.  
У нинішній час все перемішалося, і не завжди кавалари роблять пропозицію руки й серця дамам. Іноді, це відбувається Василь Сенюкнавпаки. Отож, чарівні пані, слухайте уважно та намотуйте на локони пристрасті прізвища відомих холостяків.Віталій Дубицький
Почнемо з найкозирніших - заступника голови РДА Віталія Дубицького та секретаря міськради Василя Сенюка. Віталій В’ячеславович - син колишнього нардепа, й сам задніх не пасе. Подейкують, що молодший Дубицький подивляється у бік політики небезпідставно. Можливо, найближчі вибори привідкриють цю завісу. А ще Віталій В’ячеславович досить освічений чоловік, колишній дипломат, знає багато мов, отже на заморських просторах з ним не пропадеш. Щоправда, ходять чутки, що ще недовго Дубицькому-молодшому залишилося холостякувати. Але це Віктор Травінськийтільки чутки, а не штамп у паспорті.
Дмитро ВасильяновА от Василь Сенюк у холостяки подався не так давно. Після розлучення він не поспішає вдруге засунути шию в ярмо. Наразі найбільше часу в нього займає робота: справи депутатські, вирішення нагальних питань міста. Тож про шури-амури думати не має коли. Отож, якщо в нього немає часу, то у вас, шановні пані, його вдосталь. Підбирайте ключик до серця цього видного чоловіка!
А от назавжди полонити серце головного лікаря міської лікарні, колишнього заступника міського голови та депутата облради, а нині депутата міськради Дмитра Васильянова не вдалося ще жодній жінці. Він відданий роботі, медицині, політиці та власній родині. І якщо знайдеться така чарівниця, то, певне, все місто буде стояти на вухах.
Холостякує також директор музею-заповідника Віктор Травінський. Хоч Віктор Степанович і живе з колишньою дружиною під одним дахом, але почувається там як автономна республіка. Чи зважиться колись вона (республіка) знову об’єднатись у одну державу, поки що невідомо.
Щодо жіночих холостяцьких сердець, то читайте про них у наступних випусках «Таблоїду».

Теги: світське життя, Віктор Травінський, Віталій Дубицький, Василь Сенюк, Дмитро Васильянов

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.