Перейти на мобільну версію сайту


07.10.2016

ПОРТРЕТИ ГОРАЇВЧАН ПОБАЧИТЬ ВІДЕНЬ

У рамках «Європейського місяця фотографії», що пройде з 25 жовтня до 30 листопада у Відні (Австрія), побачить світ виставка українського фотографа Анатолія Бабійчука з промовистою назвою «Гораївка».

гораївкаСеред більш як 150 різних виставок портретні роботи Анатолія презентуватимуть в Інституті славістики Віденського університету.

Анатолій Бабійчук родом зі Львівщини, навчався в Київському університеті ім.Шевченка, згодом по обміну потрапив до Відня. Там здобував освіту в Віденському університеті, одночасно в 2006 р. вступив у Віденську академію мистецтв, клас «Фотографії». Із майбутньою дружиною, гораївчанкою Олесею Данченко познайомилися в 2007 р. А з 2009 р. щоліта подружжя навідується в Україну, в рідне село дружини - Гораївку. Саме з того часу й почалася робота митця над проектом.

Нам вдалося поспілкуватися з фотографом, який наразі перебуває у Відні та готується до відкриття персональної виставки.

- Для мене цікавою є тема України, - каже Анатолій Бабійчук. - Коли приїжджаю у відпустку, вивчаю сільський побут, людей, як вони живуть. На місці роблю документальну серію портретів українського села. Часом буває складно знайти тему, але наша викладачка слушно зауважила з цього приводу: «Беріть те, що вас стосується». У Гораївку ми приїжджаємо щороку, і весь цей час я спостерігаю за тим, як живуть там люди, У якому середовищі. Багато спілкуюся, фотографую.

За 7 років над проектом у об’єктив фотографа потрапило до сотні гораївчан, за цей час він відзняв 12 широкоформатних плівок, має близько чотирьох сотень фотографії, але для виставки буде відібрано не більше 60 робіт.

Анатолій Бабійчук мріє про вихід фотокниги «ГОРАЇВКА», в якій будуть коротенькі розповіді про його героїв. Якщо знайдуться спонсори, адже вихід книги - справа не з дешевих, то гораївчан побачить увесь світ. А поки що впродовж місяця портретами селян насолоджуватимуться європейці.

Теги: фотовиставка, Європейський місяць фотографії

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.