Перейти на мобільну версію сайту


06.04.2018

ПОПОВНЕННЯ В «ДИВОГРАЇ»

садок-22 квітня в Гуменецький дошкільний навчальний заклад «Дивограй» (директор Наталія Костюк)завітало справжнє свято. Цього дня тут відбулося урочисте відкриття четвертої групи дитячого садочка.

Для 20 малят, що переступили поріг нової групи, створено всі комфортні умови. За кошти сільської ради та відділу освіти, культури, спорту і туризму було закуплено нові меблі, твердий та м’який інвентар, посуд та іграшки.

З хлібом-сіллю тут зустрічали гостей. Вітання лунали цього дня від вихованців закладу, які розповідали вірші та продемонстрували свої таланти.

садокУ святковій церемонії відкриття групи взяли участь голова об’єднаної територіальної громади Інна Абдулкадирова, начальник відділу освіти, культури, спорту і туризму Лілія Срібняк та представники відділу освіти. Як завжди, Інна Григорівна не прийшла з порожніми руками, а принесли вихованцям на згадку подарунки.

Нагадаємо, урочисте відкриття ДНЗ «Дивограй» в об'єднаній громаді відбулося два роки тому. На цю подію гуменчани чекали 4 роки, і тільки їм відомо, скільки зусиль, праці та наполегливості доклали всі, аби дитячий садочок гостинно відчинив свої двері перед малечею. Сьогодні гуменецькі дошкільнята мають затишний, збудований за сучасними стандартами заклад, в якому приємно та комфортно перебувати і навчатися.


Теги: ДНЗ "Дивограй", відкриття нової групи

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.