Перейти на мобільну версію сайту


13.04.2018

ПОКЛИКАННЯ БУТИ ЛІДЕРОМ

інна10 квітня 1998 року Інна Абдулкадирова за результами виборів отримала повноваження голови Гуменецької сільської ради.

З тієї пори Інна Григорівна незмінний очільник цієї громади. Живе з людьми і для людей. Щоденно опікується їхніми проблемами та потребами. 

Завдяки лідерським якостям Інна Григорівна мудро й послідовно протягом 20 років веде за собою людей шляхом розвитку і зміцнення громади. Гуменецька сільська рада завжди мала найпотужніший соціально-економічний потенціал не тільки у Кам’янець-Подільському районі, а й на Хмельниччині. Вона є лідером процесів децентралізації і прикладом для інших громад у плані залучення інвестицій та створення нових сучасних умов господарювання.

Погодьтеся, успіх громади залежить від вмілого керівництва. І в цьому Гуменецькій ОТГ надзвичайно пощастило.

Інна Григорівна вміє гуртувати колектив, тож не дивно, що сьогодні в Гуменецькій ОТГ працює по-справжньому сильна команда, яка без перебільшення стала великою й дружньою родиною. 

інна2Життєвий девіз сильної жінки й успішного керівника Інни Абдулкадирової простий: «Прежде чем осуждать меня, возьми мою обувь и пройди мой путь. Попробуй мои слезы, почувствуй мою боль, на­ткнись на каждый камень, о который я споткнулась, и только после этого говори, что ты знаешь, как правильно жить». Адже ніколи не знаєш, що би ти зробив, поки сам не пройдеш цей шлях.

– Бог бачить, наскільки правильно ми все робимо, – додає Інна Григорівна.

Ми приєднуємося до всіх вітань і побажань з нагоди 20-річного ювілею на посаді сільського голови та бажаємо щоденних успіхів на благо сільської об’єднаної територіальної громади, міцного здоров’я та довгих літ життя!


Теги: 20-р. Гуменецькій ОТГ, Інна Абдулкадирова

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.