Перейти на мобільну версію сайту


21.12.2012

ПОДАРУНКИ ВІД «СВЯТИХ МИКОЛАЇВ»

Чиновники та члени міськвиконкому у День Святого Миколая вирішили зробити свято для діток з притулкової групи ДНЗ №17. За подарунками вирушили у гіпермаркет «Епіцентр». IMG_3388.JPGIMG_3460.JPGПобачивши дорослих дядечок і тіток, кожен з малюків облюбував для себе «Миколая». Міського голову Михайла Сімашкевича діловито кожен за руку взяли хлопчик і дівчинка. До заступника мера Сергія Бабія підбіг Сашко і зопалу повідомив, що він хоче токарного станка. Хлопчик добряче спантеличив Сергій Віталійовича, адже той кілька секунд й слова не міг вимовити. Зрештою, винахідливий заступник зметикував і запропонував Сашкові іграшковий набір інструментів, мовляв, станок дитина недонесе.
- Майбутній заступник з комунальних питань, - вдоволено підсумував Сергій Бабій.
Керуючі справами міськвиконкому Валентині Стельмах дісталася спражнісінька маленька непосида Ліля. Дівчинку Валентина Вікторівна ловила геть не по всьому гіпермаркету. Ще один хлопчик розсмішив присутніх, коли зажадав від заступника мера Василя Строяновського КамАЗа. Той, у свою чергу, не розгубився, і тут же презентував вантажівку.
Усього було придбано подарунків на 4 тисячі 800 грн. В гіпермаркеті пообіцяли зробити знижку.
А тим часом перша леді міста - Алла Сімашкевич працювала «Миколаєм» у ДНЗ №3 та №8. Там Алла Сергіївна вручала діткам подарунки і солодощі.

Теги: Святий Миколай, подарунки, Михайло Сімашкевич, Сергій Бабій, Алла Сімашкевич

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.