Перейти на мобільну версію сайту


25.08.2017

ПЕРШИЙ ВИПУСК 201-го, А ЮРЬЄВУ З МОСЕЙЧУКОМ - МЕДАЛЬ

випуск-2Підняттям і вшануванням Державного прапора України почалися урочистості з нагоди першого випуску 201-го навчального центру ГУ оперативного забезпечення Збройних сил України, командир якої полковник Василь Світак. Уперше близько 60 фахівців вийшло зі стін цього закладу. Підготували 8 некваліфікованих спеціалістів, а решта - штатні курсанти з 17-ої танкової бригади та 54-ої окремої механізованої бригади. Вони навчалися за програмою фахової підготовки і тепер повернуться у свої військові частини. 

Нині на навчанні в центрі перебуває понад 400 військових, із них з оперативного резерву першої черги 128 осіб. Серед курсантів є жінки. Керує навчальним процесом заступник командира з навчальної роботи підполковник Сергій Косовський, тилову роботу очолює підполковник Руслан Хоптяр, морально-психологічну роботу з особовим складом - підполковник Валерій Ковриженко. 

випуск-1До початку навчального року в Центрі в стислі терміни підготовували навчальні класи на п’ятому поверсі навчального корпусу колишнього військового інституту. Тут зроблено сучасний ремонт, класи оснащені всім необхідним, навіть інтерактивними дошками. Тож армія йтиме в ногу з часом, а не на пальцях пояснюватимуть учбові матеріали. Курсанти навчаються за трьома напрямками: інженерне забезпечення, радіаційний, хімічний, біологічний захист та топографічне, навігаційне забезпечення. Для цього обладнанні спеціальні лабораторії й навчальні аудиторії.

Для курсантів відведено окрему будівлю під казарми, які теж відремонтовані, там є душ, місце для занять спортом (тренажери, боксерські груші, столи для настільного тенісну).

випускПід штаб 201-го навчальному центру віддали колишнє приміщення оркестру. До речі, вже на стадії завершення формування військового оркестру, яким знову керуватиме талановитий диригент Андрій Жарій. Оркестр має винятково український репертуар. Медичний блок очолює майор Ігор Болотюк. Все необхідне для невідкладної допомоги медики мають, але бракує меблів, медичного обладнання.

Привітати курсантів із закінченням навчання прийшли секретар міськради Дмитро Васильянов та генеральний директор ТОВ «Український кристал» Володимир Юр’єв. До речі, Володимиру Васильовичу і директору ЖБК «Добробут» Олександру Мосейчуку за допомогу військовим вручили медалі «За гідність та патріотизм». Вони і цього разу прийшли не з порожніми руками, а подарували спеціальний пристрій для ламінування документів.

Грамотами з нагоди 26-ої річниці Дня Незалежності України нагородили майора Юрія Савченка, капітана Олександра Юрковського, лейтенанта Дмитра Хоржевського, молодшого лейтенанта Юрія Продана, прапорщика Віталія Джигуна, старшину Юрія Козярського, старших сержантів Андрія Тетянюка, Миколу Мисько, Руслана Павлова, старших солдатів Володимира Шевчука та Миколу Нечвидюка, солдата Яну Чухрай. 


Теги: військові, перший випуск 201-го

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.