Перейти на мобільну версію сайту


29.06.2012

ПЕРШІ ВІДПОЧИВАЛЬНИКИ ВЖЕ НА РОБОТІ

Валерій СлободянСезон відпусток можна вважати офіційно відкритим. Перший місяць літа добігає Яна Мельничукзавершення, а вже чимало публічних людей Кам’янеччини встигло відпочити. Традиційно, як для спекотного сезону, вибирали морські узбережжя: правда, хтось надавав перевагу місцевому колориту, а дехто - закордонному.
Так, депутат міськради Валерій Слободян відпочивав з друзями у Криму.
- Останні декілька років відпочивав виключно закордоном, - розповів Валерій Анатолійович. - А цього року захотілось рідного, тож поїхали у Крим.
Як виявилося, там нічим не гірше, аніж на закордонних пляжах. З ранку до вечора компанія депутат відпочивала, засмагала. Не обійшлося без спорту - щоранку перекладина, плавання. Як зізнається Валерій Слободян, який до речі, є головою місцевої федерації боксу, він робить все для того, аби бути у формі. Наталія СавчукТож на відпочинок не забув прихопити боксерські рукавички.
Із родиною відпочивала Наталія Савчук, начальника департаменту правового супроводу й Дмитро Васильяновконтролю. Вони надали перевагу закордонному відпочинку і обрали Туреччину.
Вирвалась на море і прес-секретар міського голови Яна Мельничук. Свою засмагу вона отримала у Хорватії, відпочивала разом із сином. Хто ще склав компанію рупору мера - це Янина таємниця. Та, як відомо, все таємне рано чи пізно відкривається.
А от головний лікар міської лікарні Дмитро Васильянов відпочивав як у бородатому анекдоті: «Іван завіз на подвір’я пісок і цемент, мабуть у відпустку зібрався». Так і Дмитро Сергійович гарував біля обійстя, доводив його до ладу. Допомагали йому брат із сусідом.

Теги: світське життя, Валерій Слободян, Наталія Савчук, Яна Мельничук

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.