Перейти на мобільну версію сайту


09.03.2012

Перші леді перших осіб

Є думка, що за спиною будь-якого успішного чоловіка стоїть жінка. Вона допомагає, підказує. Вона підтримує і додає наснаги. З такою жінкою можна здолати всілякі перешкоди та негаразди.
Чим більше у жінки терпіння та мудрості, тим більше успіху в її чоловіка. Що би там не казали, але всі подвиги сильної половини людства робляться виключно заради схвального відгуку, радості в очах слабшої іншої половини.
Хто стоїть за плечима перших осіб нашого міста і району. Хто вони - ці музи, перші леді Кам’янеччини? Напередодні 8-го Березня «КлюЧ» вирішив привідкрити завісу приватного життя керманичів міста і району та дізнатися, чим живуть їхні другі половинки.

«Коли виходжу на город, то забуваю все на світі»
Алла Сімашкевич, директор приватного підприємства «М’ясні традиції». Абсолютно не має часу на те, аби вникати у справи чоловіка, зате завжди знайде вільну хвилинку, щоб сказати йому щось приємне чи просто посміхнутись. Переконана, що не має сенсу заглиблюватись у роботу чоловіка, якої йому і так щодня вистачає з головою.
sim_1.jpegЗізнається, що бути дружиною чоловіка-мера міста не так уже й легко.
- Звісно, бачу його менше, аніж хотілося, - каже Алла Сергіївна. – Та ставлюсь до цього спокійно: у нього така робота. Шлюб - це взагалі нелегка справа. Потрібно пристосовуватися, знаходити точки дотику, колись змовчати, колись - стерпіти.
У вільний час дружина міського голови любить доглядати за квітами. Це хобі з дитинства, жагу до якого прищепила мати.
- До квітів ставлюсь бережно, віддаючи їм свою любов та турботу, - ділиться Алла Сімашкевич. - Від ранньої весни і до пізньої осені люблю поратись на грядках. Коли виходжу на город, то забуваю все на світі.
Тож не дивно, що обов’язковим подарунком на кожне свято для першої леді міста є квіти. Та найбільша втіха, коли їх дарують… онуки Богдан і Давид. Часом буває зворушують бабусю своїми привітаннями і дитячими дарунками аж до сліз. Цього року на 8 Березня для Алли Сергіївни буде найкращим подарунком, коли збереться за святковим столом уся родина.

«Головне - увага, а не подарунок»
Перша леді районної держадміністрації Олена Желізник працює вихователем Довжоцього дитсадка «Веселка» вже понажелізник_1.jpgд 20 років. І ні на жодні посади своїх дошкільнят не проміняє. Олена Павлівна - мати трьох дітей: п’ятикласників-двійнят Саші й Маші, та студента - майбутнього педагога Михайла. Страшенна оптимістка, вона абсолютно не шкодує, що чоловік пов’язав життя із політикою.
- Мені тільки шкода його, - зізнається Олена Павлівна. - Та посада нічого не вартує, головне - було б здоров’я.
У справи чоловіка дружина навіть вникати не хоче, каже що має купу власних клопотів: діти, сад-город, батьки, господарство, консервування.
8 Березня починає святкувати з 5-го. Саме цього дня у Олени, або як каже Михайло Дмитрович, «моєї Альонки», день народження. Чоловік подарує квіти, а більше, за словами дружини, не обов’язково. Головне - увага, а не подарунок.

«Відколи чоловік подався у політику, все менше часу разом»
Любителька квітів, а ще страшенна домосідка дружина голови районної ради Світлана Романчук. Працює Світлана романчук_1.jpgПетрівна лікарем-гінекологом Орининської районної лікарні №2 з 1979 року. Раніше на роботу і з роботи - з чоловіком, а відколи Іван Михайлович подався у районну політику, все менше часу почали проводити разом.
- Таке вже життя. Нічого не зробиш, - зітхає Світлана Романчук, і в її голосі чується ледь вловима туга, мовляв, «ой як нелегко бути дружиною політика».
Безумовно, пропонували першій леді району перейти на іншу, вищу посаду, та вона не погоджувалась. Каже, що швидко звикає до одного, прив’язується і розлучатись від того з чимось улюбленим дуже важко.
- Радію, що син В’ячеслав і донька Вікторія пішли нашими стопами - вони також медики. Маю втіху - внучку Іринку. А от у вільний час люблю читати, в’язати, вишивати. У справи чоловіка не вмішуюсь, особливо політичні. Він там краще знає, як правильно вчинити. Звичайно, як спитає поради, підкажу, але нав’язуватись не буду.
Виявляється, найбільша мука для голови райради - то вибір подарунків. Тож сюрпризу для Світлани Романчук на 8 Березня не буде: що замовить, такий подарунок і отримає.

«Без першої, зате з інтригою»senuk_1.jpg
Тимчасово без першої леді зостався секретар міської ради Василь Сенюк. Уже майже рік Василь Іванович холостякує.
Та це, сподіваємось, ненадовго. Такі женихи на дорозі не валяються. І не виключено, що у секретаря міськради є постійна симпатія, яка цілком ймовірно незабаром втрапить у статус першої леді місцевого селебрітіс.
Поки що залишимо в цьому місці інтригу, а Василя Івановича тимчасово зарахуємо до рейтингу перспективних холостяків міста. Щоправда, на 8 Березня він однозначно вітатиме свою маму - найдорожчу жінку в житті, та обов’язково подарує їй квіти.

Теги: світське життя, перші леді Кам’янеччини

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.