Перейти на мобільну версію сайту


11.07.2014

ОРИНИНСЬКИЙ «ГАРАНТ»

Народжений у родині хліборобів, навряд чи обере іншу стежину в житті, бо з раннього дитинства виплеканий на полях, знає ціну людській праці та вміє господарювати.
10 липня ювілей відсвяткував відомий не лише в нашому районі аграрій, керівник СТОВ «Гарант» (с.Оринин) Олег Комарніцький.

Витягнути Олега Володимировича на відверту розмову - завдання не з легких. Усі, хто його знають, в один голос стверджують, що Олег Комарніцький із тих людей, котрі люблять робити, а комарн (1).jpgне говорити.
Тож про ювіляра більше розповідали друзі, родичі та куми.
З дитинства Олег спостерігав за роботою батьків. Тато Володимир Іванович та мати Марія Петрівна за фахом агрономи. І син обрав таку ж долю. Після закінчення місцевого ПДАТУ, подався керувати на рідні поля.
Спочатку СТОВ «Гарант», яке Олег Володимирович очолив у 22 роки, займалося як тваринництвом, так і рослинництвом. Та з часом від першої галузі відмовились на користь другої, і не помилилися.
Сьогодні підприємство має більше тисячі гектарів землі, проте на промислових посівах не зосереджується. З минулого року СТОВ «Гарант» перетворилося на насіннєве господарство: тут закупили відповідну очисну техніку і приладдя, подали документи до Держсільгоспінспекції, і відтепер офіційно включені до переліку суб'єктів насінництва та розсадництва, яким за результатами проведеної атестації надано право на виробництво та реалізацію посівного та садівного матеріалу.
Олег Володимирович постійно в пошуку, не лінується вчитися не шкодує знань для інших. Не раз досвідчені й мудрі агрономи звертаються до молодого керівника за порадою, знають, що поганого не порадить.
Сьогодні у СТОВ «Гарант» займаються вирощуванням насіння озимої пшениці, сої та ріпаку.
Кажуть, успішним керівника роблять не лише його знання та вміння, а й надійний тил. А він у комарн.jpgОлега Володимировича забезпечений.
Батько ювіляра керує в сусідньому господарстві «Колос-Агро» і завжди, як потрібно, дасть правильні настанови. Надійною підтримкою є дружина Ольга та двоє діток - Олег і Еріка.
На запитання, чи підуть діти батьківськими стопами, Олег Володимирович з усмішкою відповідає: «Аякже!».
Зустрічі в родинному колі та спілкування з друзями - те, що приносить задоволення й комфорт. А ще Олег Комарніцький не уявляє свого життя без поля, зібраного урожаю та хліборобської долі.

Теги: Олег Комарніцький, СТОВ "Гарант", с.Оринин

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.