Перейти на мобільну версію сайту


30.03.2012

Одну зірочку «закотили», інша спалахнула

Нещодавно популярна передача місцевого телебачення «Вітаємо піснею» вийшла без її довгий час незмінної ведучої Ольги Чорнобиль. IMG_4310.jpg
«Куди ж поділася місцева зірочка?», - з таким запитанням ми звернулися до директора ЗАТ «Кам’янець-Подільська телерадіокомпанія» Анатолія Подоляна.
Як виявилося, Ольга Володимирівна вирішила покинути кар’єру телеведучої і поки що пов’язати своє життя із державною службою, продовжуючи роботу на посаді заступника директора департаменту гуманітарної політики - начальника управління культури та туризму. До такого кардинального рішення пані Чорнобиль підштовхнула нещодавня перевірка КРУ.
Хоч законом дозволяється бути за сумісництвом держслужбовцем і творчим працівником, науковцем чи фахівцем медичної практики, та зірка місцевого телебачення вирішила зайве не турбувати контролюючі органи. Тим паче, що перевірок було більше ніж достатньо. Подейкують, що під час однієї із таких Ользі Володимирівні стало трохи зле. Довелося викликати швидку та приводити до тями культурного працівника.
Нерви не витримали і телеведуча написала заяву на звільнення. На своє місце порекомендувала Інну Семенків, викладача коледжу культури та мистецтв. Остання у ролі ведучої вже встигла стати маленькою зірочкою різних міських заходів. Хоч не виключено, що Ольга Чорнобиль колись таки й повернеться на блакитні екрани місцевого телебачення. А сьогодні вона просто чиновник. І зарплату може отримувати тільки за чиновницьку роботу, у телевізорі ж «світитися» поки має право на громадських засадах.

Теги: світське життя

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.