Перейти на мобільну версію сайту


21.11.2014

ОДНА СТЕЖИНА ВІД БАТЬКА ДО СИНА

Андрій Конюшенко, син знаного в місті будівельника Олександра Конюшенка, 21 листопада відзначає ювілейний день народження. Народився він у Кам’янці-Подільському 1974 року. Хлопчина не хворів на зірковість, бо з дитинства його вчили заробляти власною працею. Батьки не бігали до школи, не здавали за нього іспити, коли навчався в Київському інженерно-будівельному інституті й коли отримував другу вищу освіту в Київьскому державному економічному університеті.

ЗУМІВ ОРГАНІЗУВАТИ
Відразу після закінчення інституту Андрій пішов працювати до батька, у фірму «Рокор». 2001 р. вони заснували ще одну фірму - ПП «Будкомплект», яка займалася виробництвом перемичок, фундаментних блоків, вібросуцільної плитки, а минулого року перейшли на випуск сучасної тротуарної плитки та пресованої бруківки.
Спочатку плитку випускали для власних потреб - благоустрою прилеглої території до будинків, DSC07979.jpgякі зводили, але після встановлення сучасного виробничого обладнання ПП «Будкомплект» виготовляє плитку на замовлення. У нашому місті вже не одне перехрестя і тротуар вмощені цією плиткою.
На питання: «Яким має бути сучасний керівник?», Андрій Олександрович відповідає: «Гарним організатором. Таким, щоб колектив міг сам працювати й не помічати відсутності керівника».

ТРИМАЄ МАРКУ
Доводилося постійно відповідати авторитету батька і ставити себе в певні рамки, аби не зганьбити призвище Конюшенко. Батько вів здоровий спосіб життя, нічим не зловживав, і син слідує його прикладу.
Хоча, що гріха таїти, у шість років з друзями назбирали бичків і за автобусною зупинкою намагалися пройти курс молодого бійця, та батько з мамою заловили, от тоді й отримав на горіхи.
IMG_0777.JPGСпортом почав займатися під час навчання в інституті. Спочатку грав у баскетбол за збірну команду вишу, потім допомагав тренеру Кіму Міттельману розвивати цей вид спорту в місті. Ось уже понад 10 років разом із Андрієм Бойко вони опікуються командою «ДіДіБао», і самі теж грають у її складі та фінансово підтримують. Команда досить перспективна, потужна і єдина у Хмельницькій області, яка змагається в першій лізі чемпіонату України з баскетболу. Спортсмени мають своїх прихильників і вболівальників.
Аби тримати форму, Андрій Олександрович постійно відвідує тренажерний зал, принаймні двічі на тиждень обов’язково, займається йогою та бере персональні уроки з кікбоксенгу в тренера Лабатюка.
У футбол ганяє дуже рідко, на відміну від батька, який, крім сім’ї і роботи, присвячував себе футболу.
Єдине хобі, яке об’єднує сина й батька - це відвідування міської лазні. Це незмінна традиція, відколи Андрію виповнилося 12 років.
Також ювіляр полюбляє риболовлю. За багато років цього ззаняття зібрався досить гарний рибальський колектив, з яким можна у вільний час посидіти з вудкою на березі річки. З друзями і родиною на риболовлю виїжджають у вихідні.
На скільки нам відомо, Андрій Олександрович на кухні лише вживає їжу, а от коли виїжджають на природу, тоді фірмова юшка, шашлики, печена риба обов’язково з нього.
Дізналися ми й секрет приготування шашлику. Перед маринуванням він його обов’язково вимочує в цубулинному сокові, який готує сам - бере терку, тре цибулю й пла-а-че. Але кажуть, м’ясо - пальчики оближеш. Домашню кухню господар дому віддав у жіночі руки.

ПЕРЕОСМИСЛИВ
Андрій не мріє про якусь престижну автівку, чи ще щось із матеріального. Він хоче, щоб батьки та рідні були здоровими, щоб діти росли щасливими і мали гарне майбутнє, щоб над Україною було мирне небо і був спокій та стабільність у державі.
До Майдану Андрій Конюшенко мріяв про приземлені бажання, а вже тепер мріє про більш глобальне. Він вважає, що Україну слід сприймати не як країну своїх пращурів, а як країну своїх DSC07986.jpgдітей, тоді все буде добре і все буде вдаватись.
А ще батько дуже хоче, щоб донька могла втілити свою мрію стати архітектором. Тоді, можливо, буде повністю замкнутий цикл справи Конюшенків - донька створює архітектурний проект, батько виготовляє матеріали, а дідусь втілює його в життя.
Найяскравішим спогадом в житті Андрій називає дух Майдану, коли люди згуртувалися, аби змінити в державі все KOST0559.jpgна краще, коли була єдина ідея. Усі хотіли і він зокрема, щоб завтра було краще, аніж сьогодні. Немає жодної людини, яка бажала б навпаки, переконаний ювіляр.
Яскравих моментів у житті молодого чоловіка було чимало. Наприклад, 12 років тому, коли одружувався з коханою дівчиною Тетяною. Нині вона працює головним спеціалістом департаменту юридичного супроводу міськвиконкому. Доказом їхнього кохання 11 років тому стала донька Анастасія, нині шестикласниця, а два роки назад народився син, якого назвали на честь дідуся Олександром.

Теги: Андрій Конюшенко, ПП «Будкомплект»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.