Перейти на мобільну версію сайту


14.12.2018

НУШ. ВІД ТЕОРІЇ ДО ПРАКТИКИ

К-ПНУУ Кам'янець-Подільському національному університеті ім.І.Огієнка особливу увагу приділяють концепції Нової української школи, адже педагоги, яких там навчають, мають бути висококласними спеціалістами. Відтак наприкінці жовтня спільними зусиллями кафедри теорії та методик початкової освіти К-ПНУ та міського управління освіти і науки було проведено науково-практичний семінар «Нова українська школа: проблеми і перспективи розбудови».

Під час заходу присутні обговорили реалії та шляхи розвитку НУШ, поділилися досвідом впровадження реформи на практиці. Вчитель початкових класів ЗОШ №15 Аліна Оксанюк розповіла про шляхи формування професійної компетентності вчителів Нової української школи, а колега по навчальному закладу Ірина Мандрик поділилася практичним досвідом формування комунікативної компетентності.

Семінар був надзвичайно цікавий, цінний практичними ідеями, інформаційно насичений. Проблеми Нової української школи викликали активне дискусійне обговорення серед вчителів, науково-педагогічних працівників і студентів.

Підсумовуючи зустріч, завідувач кафедри теорії та методик початкової освіти, кандидат філологічних наук, доцент Наталія Гудима наголосила на важливості згаданої теми. І зовсім скоро від теорії перейшли до практики. Зрештою, у К-ПНУ ці два поняття існують у тісній взаємодії.

11 грудня з ініціативи кафедри теорії та методик початкової освіти педагогічного факультету К-ПНУ студенти 3-го курсу спеціальності «Початкова освіта» завітали в Довжоцький ДНЗ «Веселка». Для вихованців закладу під керівництвом старшого викладача кафедри, кандидата педагогічних наук Людмили Московчук вони підготували музичну виставу «Курка-чубатурка». Захід пройшов у рамках вивчення дисципліни «Методика навчання музичного мистецтва».

К-ПНУ-1– Ми отримали надзвичайно цінні моральні, життєві, патріотичні та педагогічні настанови з вуст досвідченого майстра своєї справи, вихователя-методиста, відмінника освіти, завідувача ЗДО «Веселка» Людмили Францівни Желізник, – ділиться враженнями староста групи Мар’яна Яворська. – Перебування у затишному садочку навіяло приємні спогади про дитинство. Ми мали змогу безпосередньо поспілкуватися з дітьми, які нас гарно сприймали. У закладі відвідали єдиний у Хмельницькій області музей Міжнародної іграшки, де було представлено понад 70 країн світу, а також музей близнят села Довжок (37 пар і 1 трійня). Захід став для нас одним із яскравих етапів набуття педагогічного досвіду.

– У співпраці народжується досвід, – додає завідувач дитсадка Людмила Желізник. – Музична вистава залишила незабутні враження. Надзвичайно вдячні викладачам і студентам, що завітали до нас і поділилися з дітьми такою прекрасною музичною композицією, автентичною, щирою і народною.


Теги: К-ПНУ, науково-практичний семінар

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.