Перейти на мобільну версію сайту


27.06.2014

НІЧ, ЩО ВІДКРИВАЄ УКРАЇНСЬКЕ КІНО

У ніч на 29 червня у Києві та Варшаві, а ще - 23 населених пунктах України, пройде 17-ий фестиваль «Відкрита Ніч». Вперше відомий кінофорум відбудеться й у нашому місті на площі Польський ринок, поблизу Ратуші. Організаторами дійства виступила ГО «Поділля ТБ».
Протягом ночі глядачі матимуть змогу подивитися 35 фільмів від українських режисерів, а з 11 (2).JPGпершими променями сонця - дізнатися імена переможців.
Фестиваль «Відкрита ніч» триває лише одну коротку літню ніч і традиційно проходить під відкритим небом наприкінці червня. Його ідейним натхненником став відомий кінорежисер, нині його незмінний президент та арт-директор Михайло Іллєнко.
Ця подія дасть змогу оглянути доробки сучасної національної кіногалузі. До 6-годинної програми фестивалю входить основна, конкурсна програма та менша за розміром, позаконкурсна програма (цікаві роботи, що не відповідають регламенту). Конкурсна частина складається з номінацій: ігровий фільм, неігровий фільм, анімаційний фільм, краща операторська, краща режисерська робота, краща акторська робота.
Основну програму розділено на студентський і професійний конкурси, що додатково дублює номінації.
Існують також конкурс глядацьких симпатій, короткометражних сценаріїв і аналітичних матеріалів. Головною нагородою є Гран-Прі фестивалю, але журі має право не присуджувати її.
Тільки на цьому фестивалі існує «Прем’єра одного кадру» для авторів, які поки що не можуть надати завершений фільм, але пропонують кадри, гідні незалежної оцінки і нагороди. Загалом фестивальна програма за час існування склала понад 500 фільмів.

Теги: фестивалі, Відкрита ніч

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.