Перейти на мобільну версію сайту


28.07.2017

НЕ ВИСТАЧИЛО П’ЯТИ ДО П’ЯТДЕСЯТИ

зустріч.jpg31 серпня могло би виповнитися 50 років К-ПВВІКУ, але його передчасно й нахабно просто з корінням викорчували з рідного місця, бо високопоставлений чиновник, дядько генерал, так собі вирішив і знищив найпотужніший інженерний підрозділ, яким у всі роки пишалася не лише Україна, а й увесь Радянський союз, як кузнею інженерних військ. Та п’ять років тому потужний військовий підрозділ, який виростив цілу плеяду справжніх військових фахівців, героїв-афганців, миротворців, саперів, дорожників і генералів, наказав довго жити. Нині активно обговорюється питання повернення цього військового формування в Кам’янець, але, як кажуть, обіцяного три роки чекають. Та добре, щоб попри все військових у наше місто повернули, в іншій іпостасі, але повернули.

Традиції непорушні: зазвичай відзначати чергову річницю в Кам’янці збиралися 22 липня випускники всіх років випуску. Не виключенням став і цей рік. На зустріч зі своєю юністю приїхали випускники всіх років випуску. А зібрав їх генерал Василь Мельницький.

Серед них і ті, хто сьогодні виборює мир в Україні та брали участь у врегулюванні військових конфліктів в різних куточках світу.

Участь у святкуваннях взяв міський голова Михайло Сімашкевич, губернатор області Олександр Корнійчук (теж випускник цього вишу). Кращі з кращих отримали від міського голови та народного депутата Володимира Мельниченка грошові премії та нагороди. Голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук був нагороджений відзнакою «За заслуги перед міською громадою». Присутні вшанували пам'ять загиблих побратимів, поклали квіти до пам’ятників, провели невеличкий мітинг, а на завершення був вечір спогадів.


Теги: зустріч випускників К-ПВВІКУ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.