Перейти на мобільну версію сайту


15.11.2013

НАЙБІЛЬШЕ ЛЮБИВ ЛІТО

Усе в цьому світі минає. Час, працюючи за принципом потойбіччя, стирає з нашої пам’яті яскраві відчуття, біль, образи, розчарування, залишаючи хіба що... спогади.
Найяскравішими, як на мене, є спогади з нашого дитинства. Можливо тому, що колись ми не мали стільки проблем, весь світ стелився перед нашими ногами і все, що сьогодні дрібне й неважливе,дитяче.jpg тоді здавалося чимось неймовірним і вражаючим.
дитяче-2.jpgУ дитинстві ми не боялись відкривати обійми, ми вміли довіряти й не лякатись почуттів - якщо плакати, то голосно, якщо сміятися, то від душі.
Дитинство = це завжди ностальгія. Й інколи так хочеться зануритись в неї з головою...
Тож «Таблоїд» започатковує рубрику «Солодкі спогади дитинства», і цього тижня із нашими читачами ними ділиться першопрохідець, голова Спортивної ради міста, радник міського голови Сергій Кротік.
= Хоч я й народився в Соколі, та жив у місті й навчався в 15-ій школі, = каже Сергій Сергійович. = Кожного року я з нетерпінням чекав літа. Це моя улюблена пора року і час, коли можна було заробити грошей (сміється).
З дитинства нас батьки привчали до роботи. З 1 до 3 класу під час літніх канікул я пас свиней. За місяць такої праці заробляв по 80 карбованців! У 8-мі класі вже косив горох на полі, а з 9 по 11 клас допомагав під час оранки. Дуже люблю час, коли настають жнива.
Найбільше, що пам’ятаю з дитинства = це запах зерна на тоці, ціла гора його сиплеться з комбайна на машину. Вантажівка петляє по сільській дорозі, і те золото виблискує на сонці.
В обід на поле привозять їжу для колгоспників, і ти сидиш з усіма дорослими, такий малий, наминаєш борщ чи кашу, і думаєш, що нічого смачнішого в цілому світі немає...

Теги: солодкі спогади дитинства, Сергій Кротік

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.