Перейти на мобільну версію сайту


15.03.2013

НАВКОЛО СВІТУ ЗА 6 ДНІВ

З Берлінської виставки повернулася начальник департаменту гуманітарної політики Альона Кузема. Упродовж майже тижня там тривала презентація туристичних потужностей 187 країн світу. На 160 тисячах кв.м розмістилися численні стенди, кожен з яких демонстрував туристичну привабливість тіє чи іншої країни, її потенціал та потужності.
- Кам’янецька делегація складалася з 5 осіб, - розповідає Альона Леонідівна. - Разом зі мною DSCN2832.JPGбула начальник відділу туризму Наталя Українець, перекладач, аніматор та координатор по роботі з пресою Арсен Даниленко та Ірина і Дмитро Слонецькі, які представляли медичний туризм.
Як і минулого року, спільно з чернівчанами ми представляли Подільсько-Буковинський кластер. Нашим гаслом було «Унікальність у розмаїтті». Біля нашого стенду завжди було багато людей: давалися в зники і вигідне місце розташування, і «родзинка» нашої виставки - майстер-клас від мотанкарки.
Запам’яталося, як розповідала німцеві про нашу фортецю, а він запитує: «Це закрито поліцією?» Відповідаю: «Ні, чому?! Фортеця - це музей, сюди ходять туристи (показую DSCN2893.JPGфото), тут проводяться фестивалі (фото)». Він, звичайно, був приємно здивований!
Протягом шести виставкових днів Альона Леонідівна встигла «побувати» на всіх континентах, помилуватися вишуканістю і комфортом Північної Америки, пишністю Азії, екзотикою Африки, практичністю Європи, незвичністю Латинської DSCN2911.JPGАмерики. Одним словом, за цей час ніби побувала на всіх континентах планети.
8 березня Альона Кузема вже другий рік поспіль зустрічала в Берліні, але вдома її чекав подарунок від коханих - чоловіка Вадима та сина Богдана. До речі, вони також без презентів не залишилися. Шопінг - це слово, від якого не може відмовитись жодна жінка. Не стала винятком і директор департаменту гуманітарної політики. Користуючись нагодою, вона прикупила чимало добротних речей для чоловіка, сина і, звичайно, для себе.

Теги: Альона Кузема, Берлінська туристична виставка, Подільсько-Буковинський кластер

Дивіться також:





Повернення до списку





Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:








Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu




Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.