Перейти на мобільну версію сайту


06.06.2014

НАВІДАЛИСЬ В «АЛЬМА-МАТІР»

Минулих вихідних, 31 травня, у ПДАТУ яблуку ніде було впасти: з усіх куточків України і не лише з’їхалися на зустріч випускники, що закінчили цей аграрний виш. Колишні студенти яких у 1969-му, 1974-му, 1979-му, 1984-му, 1989-му, 1994-му, 1999-му, 2004-му, 2009-му об'єднав Подільський державний аграрно-технічний університет, прибули в рідну альма-матер, аби поділитися своїми спогадами про студентство та досягненнями за доросле зустріч.JPGй самостійне життя.
Як зазначають організатори свята, до 11:00 зареєструвалось 600 учасників, які мали змогу зустрітись і поспілкуватись з викладачами і однокурсниками.
Із святом присутніх привітав в.о. ректора, професор Володимир Іванишин. Після цього всі, хто бажав, мали можливість поділитися своїми спогадами.
За цей час багато випускників ПДАТУ досягли чимало: є серед них і професори, і науковці, і державні службовці. Серед випускників аграрного вишу чимало тих, хто залишився працювати в рідній альма-матер та очолив одну із кафедр чи інститутів. Є й такі, що нині займають високі пости, працюють директорами підприємств, агрохолдингів, також чиновники різних рівнів - від депутатів місцевих рад, до губернаторів і працівників міністерств та відомств.

Теги: ПДАТУ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.