Перейти на мобільну версію сайту


27.12.2019

«НАВЧАТИ, МРІЯТИ, ТВОРИТИ, ДОСЯГАТИ»

волощукЮність – відповідальна пора і від того, як вона минає, залежить майбутнє особистості, адже так важливо, аби вже змалечку пріоритетом стала не вулиця з її негативним впливом, а захоплення, яке спонукало б до розвитку інтелекту та свідомості. 

Саме зараз важливу роль відіграє позашкілля, зокрема гуртки технічної творчості, які в позаурочний час приносять дітям велику користь та задоволення. А ще дуже важливо, коли вони знаходяться безпосередньо у шкільних закладах, щоб дітям було зручно та безпечно там займатися, а батьки не хвилювалися.

Нещодавно ми вже публікували на шпальтах нашої газети замітки про роботу позашкілля в місті та районі. Сьогодні розповімо про гурток радіоелектронного конструювання, учні якого зайняли перше місце у всеукраїнському конкурсі творчих робіт. Досягнення досить вагоме, якщо врахувати, що участь у конкурсі брали школярі зі всієї України.

Гуртком, який знаходиться в НВК №3 (директор Оксана Токар) більше шести років керує Борис Волощук, він діє від Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді (ХОЦНТТУМ). Клас, де проходять заняття, гарно технічно обладнаний клас, навіть є ексклюзивне освітлення, виготовлене гуртківцями власноруч.
Коли ми завітали на заняття, кілька учнів саме майстрували приладдя для новорічної ялинки, яка має обертатись, на столах були акуратно розкладені інструменти, радіо­елементи, кольорові ескізи. А найголовніше – кожен учень займався своєю справою, навіть нас не помічаючи. І це так було захопливо, що аж самим захотілося до них підсісти та помайструвати.

Поки діти конструювали, Борис Ілліч провів нам екскурсію та продемонстрував дитячі роботи й численні нагороди. До слова, гурток має постійну діючу виставку, тож одразу можна побачити, що тут аж ніяк не байдики б'ють, а займаються цікавими та корисними справами, розвивають творче мислення.

– Закінчується перше півріччя, а наші вихованці вже мають чимало творчих робіт, які демонстрували на різних виставках. Найкращі з них брали участь в обласній виставці «Наш пошук і творчість, тобі Україно!», – каже Борис Волощук. – Так, учень 6-Б класу (НВК №3) Іван Горук та учень 8-А класу (ЗОШ №5) Олександр Червоняк здобули 2 місце та отримали нагороди від ХОЦНТТУМ.

Учні 6-А класу (НВК №3) Владислав Яровий та Максим Слободенюк виготовили виріб-макет «Маяк Надії», який зайняв перше місце на обласній виставці. Ця робота, як найкраща, була направлена на Всеукраїнську виставку, яка нещодавно відбулася в м.Києві. Як результат, серед багатьох робіт з різних областей зайняла перше місце! Учні отримали нагороди і в області, і дипломи Українського державного центру позашкільної освіти.

– Робота нашого гуртка побудована так, щоб вихованці набули всебічного гармонійного розвитку, а, головне, здобули навички – мріяти, думати, самовільно творити, досягати, приймати правильні рішення, тільки тоді вони будуть показувати результат своєї роботи й будуть підготовлені до дорослого життя», – прокоментував Борис Ілліч.

Переконані, що такими вихованцями заслужено мають пишатися не тільки в гуртку, школі та батьки, а й наше місто!

Теги: позашкільна освіта, гуртки технічної творчості

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.