Перейти на мобільну версію сайту


22.02.2013

НАШІ НА НІМЕЦЬКОМУ КАРНАВАЛІ

Чи можна на якомусь із наших фестивалів, що проводяться в місті впродовж року, default.jpegпобачити когось із депутатів міськради, наприклад, із намальованим сердечком на щоці? Погодьтеся, це нереально.
А от на закордонних фестивалях таке може статися. Під час одного із таких прогулювався депутат міської ради, завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії МЦ «ОХМАТДИТ» Олег Кушнірук.
На Кьольнський карнавал, що у Німеччині, його запросили друзі. Разом з сестрою Ірою Олег Васильович насолоджувався кількаденною німецькою гостинністю.
Кьольнський фестиваль - фестиваль із понад 100-річною історією. Він, зазвичай, проходить у лютому. У цей час прийнято гуляти, веселитись і, звичайно, наряджатись у карнавальні костюми. default4.jpeg
- Десятки тонн цукерок розкидають під час параду, - ділиться враженнями Олег Кушнірук. - Участь у карнавалі - це честь для фірм, підприємств і організацій. В урочистій ході беруть участь адвокати, лікарі, бізнесмени, футболісти.
На запитання, чи можна європейські фестивалі порівняти із кам’янецькими, Олег Васильович лишень посміхнувся і зауважив: «Це не порівнюється». Напередодні карнавалу депутат міськради святкував День народження, його він, до речі, відзначив у потязі «Київ-Варшава» чаєм, печивом та круасанами.

Теги: Олег Кушнірук, Кьольнський карнавал

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.