Перейти на мобільну версію сайту


07.10.2016

НАРОДНІ ТЕАТРАЛИ

Уже наступної п’ятниці Кам’янець на 4 дні зануриться в театральне життя - тут пройде вже ІІ театральний фестиваль «Комора». П’ять кам’янецьких колективів тішитимуть своєю творчістю під час мистецького заходу. Про трьох з них - театр-студія «Мельпомена», театр-студія «Тандем» та театр-студія «На Зарванській», ми вам розповідали у минулому числі газети. Сьогодні ж привідкриємо завісу театрального життя ще двох - театру «Тандем» та театру «Лінк».

Театр «Тандем»ТЕАТР «ТАНДЕМ» створено в 2006 році, засновником і режисером є Галина Коротенко. Склад колективу - люди різного віку, яких об'єднала любов до театру, бажання творити і популяризувати театральне мистецтво. У грудні 2011 р. театр «Тандем» отримав звання «народний» при Кам’янець-Подільському районному центрі культури і мистецтв «Розмай». «Тандемівці» є оранізаторами театрального фестивалю «Комора», неодноразово брали участь у благодійних акціях.

У жовтні 2012 р. були учасниками фестивалю-конкурсу народних аматорських колективів «Подільська сцена 2012», де зайняли ІІ місце; у жовтні 2013 р. – І міжнародного театрального фестивалю «Joyfest», номінація «Найсмачніша вистава»; у жовтні 2014 р. – ІІ міжнародного театрального фестивалю «Joyfest», номінація «Королева епізоду»; регіонального театрального конкурсу «Золота маска», ІІ місце; жовтні 2015 р. – І відкритого театрального фестивалю «Комора», номінація «Кращий акторський ансамбль».

У репертуарі театру комедія «Граємо дружну сім’ю, або Гарнір по-французьки»; мюзикл «Бременські музиканти»; драма «Вічно живі»; комедія «Іван Васильович»; детектив «Мишоловка»; музична комедія «Куди ми подінемо Наполеона?»; інсценізації та творчі вечори.

17 жовтня, у понеділок, о 18:00, театр «Тандем» закриватиме фестиваль музичною комедією «Куди ми подінемо Наполеона?».

ТЕАТР «ЛІНК»Театр «Лінк» народився на базі ПДАТУ в 2007 році. Ініціатором його створення була викладач англійської мови Наталя Надворна. Колектив (тод ще без назви) займався театралізацією семінарських занять, підготовкою тематичних вечорів і літературних читань. Першу повнометражну виставу студенти показали 2008-го. Це була комедія Марії Ладо «Дуже проста історія». До речі, цю виставу ви могли бачити на минулорічній «Коморі» у виконанні іншого театру. Тоді ж і народилася назва театру.

Англійське «link» має декілька значень, які доповнюють, підкреслюють, характеризують роботу - це «куліса», «напрямок», «вектор», «посилання», «ланка», «смолоскип». За період свого існування театр змінював своє місце дислокації і нарешті зупинився в міському Будинку культури, де продовжив свою активну роботу. 

У 2012 році театр «Лінк» здобув звання «народного аматорського». У доробку театру «Лінк» налічується 10 класичних вистав українських та зарубіжних авторів, близько двох десятків дитячих та дорослих ігрових програм та квестів, 9 міні-вистав з елементами фаер- та лед-шоу. Театр тісно співпрацює з громадськими організаціями та клубами міста, активно бере участь у масових заходах не лише нашого міста; активно знімається у кіно- та телепроектах.

Сьогодні керівник театру Валерій Свереда має за честь запросити поціновувачів театрального мистецтва на другий фестиваль «Комора», зокрема на виставу за п’єсою Наталії Уварової «Шахрайки», яка почнеться о 16:00, 16 жовтня, в неділю, а також, того ж дня, на вечірній перформанс у Старій фортеці що почнеться о 21:00.


Теги: фестиваль "Комора", театр-студія "Лінк"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.