Перейти на мобільну версію сайту


30.08.2019

НАПОЛЕГЛИВІСТЬ І ЗАВЗЯТІСТЬ

петровськаНіколи не зраджує своїм принципам, завжди енергійна та впевнена в собі, адже обрала непросту професію керівника у сфері будівельної галузі. Це все про Ірину Петровську, яка є не просто керівником торгового дому «Петровський», а й комплексним організатором та душею того підприємства, яке створила.

– Ірино Анатоліївно, на скільки не просто бути жінкою-керівником, тим більше у такій галузі як будівельна?

– Я про це ніколи не думала. Тому що в мене завжди у всьому була підтримка зі сторони моєї родини, особливо чоловіка та мого батька. Не можу сказати, що була в дитинстві хлопчуркою, як то кажуть, але звикла в житті до чогось правильного, точного та конкретного. Вступаючи в планово-економічний технікум у напрямку економічного розвитку, завжди думала про щось інше. Я маю на увазі, що ніколи не думала, ким саме я можу бути. У цьому плані ключову роль зіграв мій чоловік Микола. Знаючи мою заповзятість та відповідальність у всьому, він зміг направити моє життя в те русло, в якому я зараз живу. І, знаєте, ні про що зовсім зараз не шкодую. Жодної хвилини. Маючи такий прекрасний персональний робочий штат у торговому домі «Петровський», розумію, що працюю за фахом.

– Говорячи про людей, з якими Ви працюєте, напевно непросто жінці-підприємцю вміти організувати роботу?

– Повірте! Надзвичайно просто. Головне – знати, чого ти прийшов сюди працювати і заради чого. Всі мої працівники для мене як одна родина. Усі свята ми проводимо спільно, обговорюємо робочі моменти, ділимося враженнями. Постійно, не лише ми з чоловіком, але й працівники, беруть участь у всіляких тренінгах та навчальних семінарах. Людина має жити в динаміці, а не в статиці. Я сама така, і, як керівник, хочу, щоб в такому ритмі жили і люди, з якими я працюю. Разом з ними я теж чогось вчуся. Вони – зі мною. Я навіть на психолога вивчилася лише заради того, щоб краще розуміти людей, їхні потреби, бажання та вподобання. Це було моє свідоме бажання. 

– Тобто, Ірино Анатоліївно, можна сказати, що думка споживача для Вас є найбільш важливою?

– Так. Кожен мій працівник знає спектр надання послуг, вони знають, який саме інструмент підходити тому чи іншому клієнту. Основна мета моєї роботи, як і моїх працівників – вміти правильно і кваліфіковано підібрати необхідний товар. Можливо, саме тому я впродовж багатьох років роботи маю постійних клієнтів. А це не один рік.

– Повертаючись до теми бізнесу, коли і як саме до Вас прийшла думка про відкриття та розвиток саме цієї сфери?

– Насамперед, хочу сказати, що такий фундаментальньний досвід, який дав мені планово-економічний технікум, порівняти ні з чим не можна. Мої викладачі давали максимум того, що ми мали знати. З самого початку я не знала, яку професію я б хотіла мати, але сталося те, що сталося. Свого часу чоловік розпочинав свій бізнес з поїздок на Польщу, куди возив будівельні інструменти. Був непростий час і ми намагалися максимально заробити гроші, щоб створювати власний бізнес. На той момент це був старт. І я задоволена тим, чим зараз наразі займаюся. Будучи по природі перфекціоністкою, в якомусь сенсі цього слова, я хочу, щоб досконалість була у всьому. Я знаю, що є робочий графік, що є певні зобов’язання, має бути відповідальність. Мене так вчив мій батько і таких правил життя дотримуюсь я. Надзвичайно люблю свій колектив, з яким я працюю. У нас навіть за роки роботи з’явилося чотири сімейниі пари. Немає при цьому серйозних суперечок чи негараздів. І , відповідно, плинності кадрів. Ми – всі єдині. Так було роками, буде і надалі.

– Ви категоричний керівник?

– Я б так не сказала. Але якщо я знаю як себе поводити з будь-яким будівельним інструментом, то хочу, щоб і мої працівники вміли це робити. Саме тому я не шкодую грошей для будь-якого їхнього навчання. І чоловік, і я завжди такі тренінги і навчання проходимо також. Як в Україні, так і поза її межами. Це, дійсно, необхідно. Так накопичується досвід і бажання розвиватися далі. У такі моменти завжди згадую мого батька, який і по сьогоднішній день ніколи не сидить на місці, завжди щось робить, прагне розвитку і самовдосконалення. Мама в нас завжди була берегинею сімейного затишку, а батько стимулював до праці. Навіть зараз, коли я доросла, вона завжди телефонує і питає, як у мене справи, чи мені щось необхідно. Тому що мама – це завжди мама.

– Ірино Анатоліївно, чи можна сказати, що батьки допомогли Вам сформуватися як людині?

– Безперечно, їхня підтримка була. Чесно скажу, була думка навіть стати медиком. Але в той час я зрозуміла, що це не моє. Батьки у всьому мене підтримали. За що я їм і до сьогодні вдячна.

– А з чого саме починався Ваш бізнес?

– Це був невеликий ларьок на ринку з такими інструментами як сокири, молотки, різаки тощо. Ми так з чоловіком його так досконало зробили, що люди думали ми там маємо таке-е-е щось робити. Але... Ми впевнено рухалися крок за кроком і поступово розширилися та почали працювати на ринку «НАТА». Бізнес йшов непогано, ми розвивалися і один з наших знайомих запропонував розширитися. Так, з 2009 року з’явився торгівельний дім «Петровський». 

– Були якісь труднощі у формуванні такої торгівельної системи?

– Труднощі бувають завжди і у всьому. Але коли є взаєморозуміння і підтримка зі сторони близьких тобі людей, перешкод не може бути. 

– Ірино Анатоліївно, який спектр послуг у будівельному бізнесі Ви сьогодні надаєте?

– Професійний, побутовий інструмент від світових брендів та супутні товари в широкому асортименті, високоякісні допоміжні пристрої потрібні в багатьох сферах – як на великому будівництві, так і в саду чи майстерні. Перелік на сьогодні цих всіх товарів дуже великий. Ми свого часу зайняли свою нішу, маємо постійних клієнтів, організації, які користуються нашими послугами. Можна сказати, що ми маємо те, що заробили. Це приємно.

– Давайте поговоримо з Вами просто як з жінкою. Чи вистачає Вам часу займатися шопінгом, ходити до салонів краси?

– Для цього я завжди знайду час. Я це люблю. Мені подобається купувати одяг, ходити до перукаря. Адже жінка завжди має виглядати як жінка. Вона має бути ідеальною для всіх. Як для чоловіка, якого безмежно любить, так і для всіх інших. Я намагаюся встигати зробити все. І в цьому ще раз неабияка заслуга мого чоловіка Миколи. Ми просто у всьому разом.

– А коли Ви одружилися?

– Цього року буде 25 років подружнього життя. Ми навіть обітницю дали перед Богом, що ніщо і ніколи нас не розлучить. Можливо, такі речі для когось пусті слова, але для нас це надзвичайно щемно. Ми не уявляємо свого життя одне без одного. Того, ми – Петровські!

– Ірино Анатоліївно, то можна сказати, що ви і на роботі, і вдома увесь час разом?

– Так, разом. Але вдома про роботу ніхто не говорить. Ми можемо ходити в кіно, дивитися разом телевезійні канали, гуляти у Старому місті, просто пити каву, але в цей момент питання роботи не піднімається. Ми просто разом. Це є найбільше щастя. А ще наша онучка Софійка. Можливо, вона продовжить нашу династію.

– То яка формула успіху Ірини Пет­ровської?

– Наполегливість і заповзятість. А ще потрібно ставитися до людей так, як би ти хотів, щоб вони ставилися до тебе!


Теги: проект "Фантастична жінка", Ірина Петровська

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.