Перейти на мобільну версію сайту


21.03.2014

НА «ГОЛОС КРАЇНИ» ЗА КРАПЛЕЮ АДРЕНАЛІНУ

Саме так розповідає про свою нещодавню участь у телевізійному проекті «Голос країни. 4 сезон», що транслюється на телеканалі 1+1, кам’янчанка Марина Одольська.
Щоправда, Марина вже досить довгий час живе в Києві, має чудову сім’ю, разом із чоловіком виховують трьох дітей: старшому сину вже 19 років, а молодшому всього 6 місяців.
Взяти участь у проекті Марині порадив чоловік, котрий зауважив, мовляв, досить співати вдома,одольська (3).jpg сходи на «Голос...» і втамуй цю спрагу до таланту. Сказано - зроблено.
Щоб судді були неупередженими Марина вирішила виступати не під зірковим прізвищем Одольська, а під зовсім «нерозкрученим» Іванова, що дісталось від чоловіка.
Отож на сцену вийшла Марина Іванова, яка заспівала хіт Марини Одольської «Я забуду твої очі».
Зіркове жюрі проекту цього сезону складалось із Ані Лорак, Святослава Вакарчука, Тамари Гварцителлі та Сергія Лазарєва. Та, на жаль, жоден із них не повернувся до співачки, коли та виконувала пісню.
Тож «Голос країни» залишився без голосу відомої співачки часів 90-их і розквіту музичного проекту «Територія А» Марини Одольської-Іванової.
- Колись я мріяла про кар’єру співачки, - зізнається в інтерв’ю Марина, - проте повністю поринула в сімейне життя. Насправді на «Голос країни» я прийшла за крапелькою адреналіну, бо вже засиділася в декреті. Я отримала те, що хотіла.
- Що сказати професійній співачці? - риторично запитала Ані Лорак. - Їй вчителі не потрібні.
Цікаво, що ще один член жюрі Святослав Вакарчук Марину не впізнав, хоч, за її словами, свого часу відгуляв у неї на весіллі.

Теги: Марина Одольська, Голос країни

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.